Motivul pentru care Gabriela Cristea nu i-a permis tatălui ei să-și vadă nepoata

Motivul pentru care Gabriela Cristea nu i-a permis tatălui ei să-și vadă nepoata
Motivul pentru care Gabriela Cristea nu i-a permis tatălui ei să-și vadă nepoata

Gabriela Cristea a mărturisit, în urmă cu un an, de ce nu i-a permis tatălui ei să îşi vadă nepoata. În urmă cu două luni, vedeta a mai născut o fetiţă.

Citeste si: O adolescentă a murit la 13 ani, după ce și-a mâncat părul din cap. Sindromul pe care puţini ştiu că îl au, dar care le poate curma viaţa! Ce au găsit medicii în intestinul ei subţire e şi mai şocant. FOTO

Vedeta a vorbit despre relaţia cu părinţii ei, dar şi despre fiica ei cea mare.

„Părinţii nu erau mândri când m-au văzut la televizor. Era mentalitatea aia cu femeile care apar la televizor sunt femei uşoare. Ei şi-ar fi dorit dacă tot am făcut liceul de coregrafie să fiu balerină. A fost o presiune foarte mare pentru mine. Ce am avut eu, ce am simţit eu. Mi-am luat adio bineînţeles. Am avut o relaţie apropiată cu mama. Eu o să vreau să am o relaţie mult mai apropiată cu fiica mea.

Ceva a lipsit.

Tata nu şi-a cunoscut nepoata. Nu doresc eu asta pentru că nu doresc. Sunt alte lucruri mai grave. Lucruri pe care el nici nu le conştientizează. Făcând circul pe care l-a făcut la televizor probabil că nu conştientizează. Nu înţelege. Consider că vreau ce e mai bine pentru copilul meu. Toate rănile se închid, rămân cicatrici”, a spus Gabriela Cristea in urmă cu un an.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cum arată Cătălina Ponor acum, la doi ani după ce s-a retras din gimnastică

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”

Fanii emisiunii Casa Iubirii sunt în șoc după aceste declarații INCENDIARE: "Vreau să înțelegeți că...". Ce a putut să spună Roberta despre participarea ei, dar și despre două dintre concurentele din acest sezon: "Puteam să ies câștigătoare"

Care a fost primul loc de muncă al Mirabelei Dauer? Artista a dezvăluit și care a fost marele său vis, în materie de job! "Eu nu aveam dorințe atunci!"

Robert, bulversat de reacțiile Biancăi: „Ori m-ai mințit ieri, ori alaltăieri!” Iată ce se întâmplă, de fapt, între cei doi concurenți de la Casa iubirii

Zece studenți arși de vii într-un incendiu devastator într-un restaurant! Tragedie de nedescris în Peru


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies