Cristian Dumitrache, Mihai Berar și Alex Stoica, despre blestemul vilei de la Exatlon: „Ne resemnasem”

Cristian Dumitrache, Mihai Berar și Alex Stoica, despre blestemul vilei de la Exatlon: „Ne resemnasem”

Cristian Dumitrache, Mihai Berar și Alex Stoica au venit la Fan Arena pentru a vorbi despre parcursul lor la Exatlon.


Cristian Dumitrache, Mihai Berar și Alex Stoica au venit la Fan Arena pentru a discuta despre parcursul lor la Exatlon. Cei trei foști Războinici au vorbit despre perioada în care au stat în baracă și despre „blestemul” care i-a lovit încă din primele săptămâni, în care nu au reușit să câștige vila în fața Faimoșilor.

 

„De atâtea ori am pierdut și o singură dată am câștigat. Mie îmi este rușine”, a spus Cristi Dumitrache la Fan Arena.

„Probabil că a fost vorba despre un blestem. Noi deja ne obișnuisem, ne resemnasem. Mai mult voiam să îi aducem pe Faimoși la Baracă, atunci când vedeam ce condiții sunt acolo ”, a spus Alex Stoica.

Citeste si: Dieta japonezului laureat cu premiul Nobel. Vei scăpa de kilogramele în plus şi te vei menţine tânără

Mihai Berar crede că echipa sa nu a putut să se mobilizeze suficient

„Noi am tratat meciurile cu maximă seriozitate. Probabil că nu am reușit să ne mobilizăm. Trebie să găsești acel echilibru. Nu ne-am găsit acel echilibru. Faimoșii nu au fost mai buni la început. Au avut acces la sfaturile lui Vladimir, mă refer la strategie. Giani mereu ne-a încurajat să îi alegem pe cei mai puternici. Dar la Vladimir am observat că a folosit o strategie diferită.- Mihai Berar.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Motivul pentru care Gabriela Cristea nu i-a permis tatălui ei să-și vadă nepoata

Cine este prietena ta cea mai bună, în funcție de zodie

Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026

Două cazuri diferite, dar cu un final tragic: "Ne-a străfulgerat pe toţi". Marco a fost găsit mort după un majorat, iar Andreea Cuciuc a murit după Balul Bobocilor. ASEMĂNĂRILE dintre cele două situații sunt îngrijorătoare și dureroase

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Sâmbătă, de la ora 14:45, la ”ROventura”, călătorie de neuitat pe plaiuri vrâncene

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul