Luminita Anghel a dezvaluit cum a slabit 30 de kilograme

Luminita Anghel a dezvaluit cum a slabit 30 de kilograme

Invitata in emisiunea „Draga mea prietena”, Luminita Anghel a povestit cum a slabit dupa ce a nascut.

„Am mancat foarte mult in sarcina fata de cum mancam inainte. Avand o predispozitie pentru ingrasare, am asimilat absolut orice”, afirma cantareata.

Pentru a se mentine in forma, artista a declarat ca inainte de a ramane insarcinata se abtinea foarte mult de la a consuma diverse alimente. „Nici macar de ziua mea nu mancam dulciuri, evitam consumul de paine si rar imi permiteam cate un capriciu de genul paste, fiindca ingrasa foarte mult”, a adaugat Luminita Anghel.

Artista a declarat ca a incercat tot felul de diete, dar niciodata nu s-a infometat. „Nu recomand dietele draconice si nici nu cred in dietele care iti promit o slabire rapida. In schimb, nu mai mananc dupa sase seara, iar o data pe saptamana  imi fac orice pofta culinara. Dintre toate dietele, dieta Dukan, bazata pe proteine, m-a ajutat sa slabesc 30 de kilograme”, a conchis vedeta.

##VIDEO1804##



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Tavi Clonda a ajuns la poliție! Gabriela Cristea a făcut confesiuni neașteptate despre incidentul care l-a afectat pe artist: „Nu ești singurul!”

Relațiile intime după menopauză. Subiectul despre care îți e rușine să vorbești

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Un program cu Inteligență Artificială a anunțat că Donald Trump și JD Vance au murit bolnavi de rabie

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Horoscop marți, 30 iunie 2026: O zodie reușește să își vadă visul cu ochii. Aceasta își achiziționează mașina mult dorită

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro