Jojo, mărturisiri despre cel mai fericit moment din viaţa ei: ”Îi mulţumesc Cerului...”

Jojo, mărturisiri despre cel mai fericit moment din viaţa ei: ”Îi mulţumesc Cerului...”
Jojo, mărturisiri despre cel mai fericit moment din viaţa ei: ”Îi mulţumesc Cerului...”

Jojo trăieşte o poveste frumoasă de iubire alături de Paul Ipate, iar la începutul acestui an a devenit mămică pentru a doua oară, fapt ce i-a adus şi mai multă bucurie, dovadă fiind mesajul făcut public de vedetă în urmă cu puţin timp.


Jojo, pe numele ei real Cătălina Grama, e mereu discretă în ceea ce priveşte viaţa ei personală, însă în urmă cu puţin timp ea a vorbit despre cel mai frumos moment din viaţa ei şi anume, botezul Zorei. Mai mult de atât, la câteva luni de la marele eveniment, ea a făcut publice imagini inedite, scrie WOWbiz.ro.

 

 

”Atât pentru părinţi, cât şi pentru copii atunci când cresc, amintirea botezului e una minunată. Şi în acea zi superbă de mai şi azi când văd imaginile de atunci, mă simt binecuvântată. Îi mulţumesc Cerului că ne-a dăruit un botez aşa cum am visat şi le mulţumesc tuturor apropiaţilor noştri care ne-au fost alături şi au făcut ca acele momente inedite pe care ni le-am imaginat să devină realitate.”

, a scris ea în dreptul unei fotografii în care apare alături de Paul Ipate, în timp ce dansau.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Fiecare copil care ajunge în casa lui moare - 80 de micuţi au murit până acum, însă el nu se opreşte aici! Povestea acestui bărbat este şocantă!

ATENTȚIE! A apărut un nou tip de concediu, în Europa! Va ajunge, oare, și la noi?!?

Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?

Ce avere lasă în urmă Ion Drăgan și cine o va moșteni

Elena Udrea, surprinsă la clinica de fertilizare: ”Îmi doresc un copil!”

Veronica si Dorobațu sunt câștigătorii „Casa iubirii” sezonul patru. Primele declarații după ce au intrat in posesia marelui premiu

Femeie împușcată de 7 ori în fața copilului ei de 1 an! Doi indivizi mascați au intrat în locuință și au atacat-o fără milă! De necrezut ce a urmat


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies