De ce a plecat Bogdan de la Exatlon? Tot adevarul despre eliminarea lui

De ce a plecat Bogdan de la Exatlon? Tot adevarul despre eliminarea lui
De ce a plecat Bogdan de la Exatlon? Tot adevarul despre eliminarea lui

Aseara, la Exatlon, am avut o emisiune cu "de toate". De la o lupta cot la cot, care s-a lasat cu propuneri de eliminarea in tabara Faimosilor, pana la plecarea neasteptata a lui Bogdan din echipa Razboinicilor.

Concursul Exatlon Romania devine din ce in ce mai incitant. Concurentii incep sa se lupte crancen pentru mancare, imunitate si un loc in casa. Mai mult, se tes si unele intrigi intre cele doua tabere.

Aseara, s-au propus spre eliminare din echipa Faimosilor: Claudia Pavel, Ion Oncescu si Larisa (noua concurenta). Dar cea mai mare surpriza a fost Bogdan din echipa Razboinicilor care a plecat.

Lacrimi in tabara Razboinicilor

Ionut a plans la testimonial si a spus ca ii va lipsi foarte mult Bogdan, ca il intelege si si-au povestit foarte multe intamplari din viata. La randul sau, Bogdan a venit la "cotet" sa isi ia la revedere de la colegii sau de echipa. Toti l-au strans in brate si i-au urat drum bun catre casa.

Citeste de ce a plecat pe pagina urmatoare >>>

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Anda Adam, adevarul din spatele camerelor de la Exatlon: "Eram paziti de oameni cu pusca. E mult mai rau decat se vede la TV"

Mama Andreei Esca, în centrul unui val de critici în mediul online. Cum a reacționat prezentatoarea PRO TV

Ce se întâmpla în viața medicului rezident găsit mort la Spitalul Floreasca! Lovitura pe care o primise cu două săptămâni înainte de moarte

DRAMA trăită de medicul rezident găsit mort în baia Spitalului Floreasca în urmă cu două săptămâni. EVENIMENTUL CARE I-A MARCAT FAMILIA și DETALIUL DUREROS care explică suferința din ultimele zile: "Nimic nu te pregătește pentru momentul în care..."

Sânziene sau Drăgaica 2026: ce tradiții și obiceiuri românești se păstrează în această zi cu putere divină și ce este interzis cu desăvârșire să faci

În această seară, final emoționant al serialului „Ai nimănui”, de la ora 20:00, la Kanal D

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro