Ce a aparut pe pagina de Facebook a lui Stefan, dupa ce a fost eliminat din competitia Exatlon

Ce a aparut pe pagina de Facebook a lui Stefan, dupa ce a fost eliminat din competitia Exatlon

Telespectatorii Exatlon au stat cu sufletul la gura aseara in semifinale. Ionut si Vladimir sunt concurentii care au ajuns in finala, iar Stefan a fost la un pas sa se numere printre finalisti. 

Dupa ce a fost eliminat din competitie, fanii lui Stefan i-au trimis pe Facebook mesaje de incurajare, precum: "Bravo, Stefan! Ceea ce ai reuşit tu este extraordinar!", "Bravo, Stefan! Pentru tot ce ai facut!", "Pentru noi este CAMPION! Felicitari!". 

Stefan a fost eliminat in semifinala, insa, in mare, este multumit de evolutia sa in competitie. Concurentul ii apreciaza enorm pe cei doi finalisti si spune ca meritau din plin sa ajunga in finala. 

 

"Traseul pe care-l detestam cel mai mult mi-a dat 7 vieti si cel pe care-l iubeam mi-a adus finalul. Asa a fost sa fie. Cred mult in Dumnezeu.

El asa a considerat ca nu a fost pentru mine. Cei doi finalisti meritau foarte mult. Vladimir este si el foarte bun, inteligent. Meritau amandoi foarte mult. Exatlonul este castigul vietii mele pana in prezent", a spus Stefan. 

 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

3 intrebari importante despre procedura de marire a buzelor

Relațiile intime după menopauză. Subiectul despre care îți e rușine să vorbești

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Un program cu Inteligență Artificială a anunțat că Donald Trump și JD Vance au murit bolnavi de rabie

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Horoscop marți, 30 iunie 2026: O zodie reușește să își vadă visul cu ochii. Aceasta își achiziționează mașina mult dorită

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro