Catrinel Sandu, despre apelul pe care l-a primit de la amanta fostului ei soț. Cum a reacționat vedeta: „Educația își spune cuvântul în orice fel de situație.”

Catrinel Sandu, despre apelul pe care l-a primit de la amanta fostului ei soț. Cum a reacționat vedeta: „Educația își spune cuvântul în orice fel de situație.”
Catrinel Sandu, despre apelul pe care l-a primit de la amanta fostului ei soț. Cum a reacționat vedeta: „Educația își spune cuvântul în orice fel de situație.”

Catrinel Sandu a vorbit despre momentul în care a primit un telefon de la amanta soțului ei, fiind momentul perfect în care a putut să afle ce se întâmplă în căsnicia sa.

Catrinel Sandu este o fostă vedetă TV, cunoscută mai ales prin aparițiile sale din anii 2000. A locuit în Statele Unite alături de fiicele ei, după divorțul prin care a trecut în 2017, iar atunci când este prezentă în cadrul interviurilor, vorbește adesea despre schimbările prin care a trecut și felul în care a ajuns să evolueze.

Cum a reacționat Catrinel Sandu când amanta fostului ei soț a sunat-o?

Citește și: Catrinel Sandu vorbește despre independența financiară! Ce le învață vedeta pe fiicele sale? „În momentul în care îți pierzi libertatea asta, ți-ai pierdut orice fel de libertate.”

Catrinel Sandu
Catrinel Sandu[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Ce nu a funcționat în căsnicia lui Catrinel Sandu cu Gabriel Trifu? „Uitându-mă acum ce se întâmplă în viața mea, mă bucur! Nu trebuia să se întâmple, pentru că drumul meu era altul!”

Prezentă în cadrul podcastului Gând la gând cu Teo, Catrinel Sandu  a fost întrebată despre un subiect sensibil, și anume momentul în care a primit un telefon de la amanta fostului ei partener. Reacția ei a fost una foarte diplomată, nu a reacționat urât și a avut o discuție cu femeia respectivă pentru a putea și ea să înțeleagă anumite lucruri.  „Eu știam că ceva se întâmplă, pentru că orice femeie simte.

Eram și cu fetele și am avut o putere interioară dată. Eu cred că nimic nu e întâmplător. Educația își spune cuvântul în orice fel de situație, cum ai fost crescut, educat, e ca un tatuaj, rămâne cu timpul, și în orice situație se accesează. M-am gândit într-o fracțiune de secundă că dacă vorbesc urât, închid telefonul, ce rezolv? Acum am o posibilitate de a afla ce se întâmplă. Dacă aflam din altă parte, afla de la început.
Am avut o decență, o stăpânire de sine și am zis ok, hai să povestim puțin. Am intrat în câteva mari detalii, au fost și niște poze care mi s-au dat și am zis ok, acum înțeleg eu de ce. Începusem să pun firul. Apropo de doamne și domnișoare, să închidem acest subiect. Nu am vorbit foarte mult despre asta, iar dacă am vorbit, nu am spus nimic din care nu a fost adevărat.
Totul s-a încheiat. În momentul în care tu ești bine cu tine și te simți bine, uiți. Știi că eu nu-mi aduc aminte de lucruri urâte care s-au întâmplat? Am suferit, am fost la pământ, le-am văzut pe toate. Am văzut fundul oceanului, dar am găsit resurse să înot la suprafață și să fiu ok. Eu nu am ură pe nimeni.”,
a povestit Catrinel Sandu.

Citește și: Un depozit de uleiuri și mase plastice din Lumina a fost cuprins de foc! În operațiunea de stingere au fost mobilizate echipaje din trei județe- kanald.ro

Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro

Catrinel Sandu
Catrinel Sandu[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce nu a funcționat în căsnicia lui Catrinel Sandu cu Gabriel Trifu? „Uitându-mă acum ce se întâmplă în viața mea, mă bucur! Nu trebuia să se întâmple, pentru că drumul meu era altul!”

Salman Khan, declarații controversate: ”Voi avea un copil într-o bună zi, curând!”

Nepotul lui Mircea Rednic a murit cu câteva ore înainte de nuntă! Marius Totolici s-a stins în somn la doar 37 de ani. Ce a arătat autopsia?

Cum au fost surprinsi Hayden Panatierre si fostul ei iubit cu o zi inainte de moartea actritei. Brian Hickerson, acuzat de agresiune

VIDEO Un gest aparent romantic a stârnit indignare și a declanșat o anchetă penală pe Transfăgărășan

Valentin și Daniela, în lacrimi! Andreea Mantea face anunțul: „A sosit momentul...”. Aflați ce se întâmplă cu concurenții în gala din „Casa iubirii” de duminică, 9 august, de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro