Biletul de adio sfasietor lasat de Lidia mamei sale. "Trecutul si prezentul ma apasa. Iarta-ma, mama!"

Biletul de adio sfasietor lasat de Lidia mamei sale.
Biletul de adio sfasietor lasat de Lidia mamei sale. "Trecutul si prezentul ma apasa. Iarta-ma, mama!"

Lidia Dragescu, tanara in varsta de 23 de ani care si-a pus capat zilelor aruncandu-se in gol din Cadedrala Saint Paul din Londra, a lasat un bilet de adio sfasietor prin care explica motivele pentru care a recurs la gestul teribil.

Al doilea bilet ar fi fost destinat tuturor celor care au văzut-o după gestul extrem: „Îmi pare rău că v-am pus să vedeţi o imagine atât de urâtă. Tuturor celor care m-au văzut le spun că îmi pare rău. Oamenii care vizitează acest loc nu vin să vadă un mort. Îmi pare rău că v-am oferit o astfel de privelişte, mergeţi şi fiţi fericiţi şi trăiţi-vă vieţile!

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Mariana Cojocaru a vazut moartea cu ochii si a vorbit cu Dumnezeu! A fost in MOARTE CLINICA! „Viata pe pamant e suferinta, dincolo cand pleci, lucrurile stau cu totul altfel"

Momente nevăzute la întâlnirea Mirabelei Grădinaru cu Olena Zelenska. Gesturile celor două le dezvăluie relația specială

Apar detalii neașteptate în crima din Bihor. Avocatul familiei fetei ucise vorbește despre posibila implicare a altor persoane: „Nu o să spun cu nume și prenume”

Toată lumea s-a întrebat unde era. ACUM S-A AFLAT MOTIVUL REAL pentru care Petrișor Ruge NU a fost la nunta Andreei Bălan cu Victor Cornea: "A fost fun la..."

Care a fost cel mai mare regret al actorului Ioan Isaiu, care a decedat fulgerător la vârsta de 56 de ani

ȘOC în „Casa iubirii”! Ahmed și Andra s-au... Vezi mai mult

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro