Andreea Mantea l-a dus pe David, de urgenta, la spital - Ce a patit micutul

Andreea Mantea l-a dus pe David, de urgenta, la spital - Ce a patit micutul
Andreea Mantea l-a dus pe David, de urgenta, la spital - Ce a patit micutul

Zilele trecute, Andreea Mantea a trecut prin clipe dificile. Indragita prezentatoare TV a ajuns la spital alaturi de fiul ei.

 

Se pare ca Andreea Mantea a mers cu David, de urgenta, in toiul noptii, la o clinica privata. Vedeta a asteptat pe holul clinicii in timp ce medicii aveau grija de baietelul ei. 

 

Andreea Mantea era foarte ingrijorata, dar vestea pe care i-a dat-o medicul a linistit-o. Cand totul s-a rezolvat, vedeta si-a luat baietelul si s-au intors acasa. 

 

Sursa: WOWbiz.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Andreea Mantea a purtat mai multe rochii de mireasa. Care crezi ca e perfecta pentru nunta ei?

Toată lumea caută acest ingredient anti-IMBĂTRÂNIRE! Ce efecte are

Ce se întâmpla în viața medicului rezident găsit mort la Spitalul Floreasca! Lovitura pe care o primise cu două săptămâni înainte de moarte

DRAMA trăită de medicul rezident găsit mort în baia Spitalului Floreasca în urmă cu două săptămâni. EVENIMENTUL CARE I-A MARCAT FAMILIA și DETALIUL DUREROS care explică suferința din ultimele zile: "Nimic nu te pregătește pentru momentul în care..."

Sânziene sau Drăgaica 2026: ce tradiții și obiceiuri românești se păstrează în această zi cu putere divină și ce este interzis cu desăvârșire să faci

În această seară, final emoționant al serialului „Ai nimănui”, de la ora 20:00, la Kanal D

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro