Andreea Bănică, mesaj emoţionant pentru soţul ei: ”Omul care mi-a fost alături 21 de ani...”

Andreea Bănică, mesaj emoţionant pentru soţul ei: ”Omul care mi-a fost alături 21 de ani...”

Andreea Bănică se bucură de o carieră fructuoasă şi de o familie frumoasă, fapt pentru care astăzi, când soţul ei îşi sărbătoreşte ziua de naştere, ea a ţinut să-i transmită un mesaj public.

 

 

Au împreună doi copii frumoşi şi au reuşit să depăşească multe obstacole în cei 21 de ani pe care i-au petrecut împreună, iar Andreea Bănică îi este recunoscătoare pentru tot, scrie WOWbiz.ro

 

În urmă cu puţin timp, ea a făcut public un mesaj emoţionant, ce a adunat numeroase aprecieri din partea fanilor. 

„Azi este despre el, despre omul frumos din viaţa mea, despre omul care mi-a fost alături 21 de ani şi care mi-a dăruit cei mai frumoşi copii! LA MULŢI ANI, iubitul meu, îţi doresc ani frumoşi şi sănătoşi lânga noi! #lucianmitrea”, a spus Andreea Bănică.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Andreea Bănică s-a fotografiat aşa, iar un fan i-a atras atenţia: ”Pentru siguranţa lui bebe...”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Alertă în Grecia: un pește toxic se răspândește rapid în apele mării și poate mușca turiști. Medici avertizează: „Conține o toxină foarte periculoasă”

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro