Anda Adam, primul lucru pe care l-a mancat cand a parasit Exatlon

Anda Adam a revenit in tara joia trecuta
Anda Adam, primul lucru pe care l-a mancat cand a parasit Exatlon

Anda Adam s-a intors saptamana trecuta din Republica Dominicana unde a participat la competitia fenomen Exatlon. Frumoasa blonda a fost una dintre cele mai bune concurente.

 

 

Anda Adam a fost primita la aeroport cu toata dragostea de sotul ei, de micuta si frumoasa Evelin, dar si de fani care au incurajat-o si i-au spus ca s-a descurat excelent.

Frumoasa blonda a marturisit ca ii era dor de familia ei, dar ca o parte din sufletul ei a ramas la Exatlon, alaturi de coechipierii de la "Faimosii".

Anda Adam a dezvaluit ce-si doresc toti concurentii de la Exatlon. Intrebata care este primul lucru pe care l-a facut cand a parasit concursul, vedeta a raspuns ca a mancat, in sfarsit, ciocolata la care visa de saptamani intregi.

" Primul lucru pe care l-am facut cand am parasit competitia a fost sa mananc o ciocolata. Toata lumea de acolo isi doreste ciocolata ca nu prea ai din ce sa-ti iei zaharul.

Fructele sunt putine si mici, o banana si o felie de ananas. Deci, da, asta a fost primul lucru. Am savurat o ciocolata", a povestit vedeta.

Anda Adam ne-a dezvaluit si programul de somn al concurentilor si a declarat ca nu a crezut in viata ei ca o sa adoarma atat de devreme si o sa se trezeasca la rasarit.

" Am avut multe zile cand ne-am culcat la noua si ne-am trezit la sase dimineata.

Nu am mai facut asta din liceu. Va dati seama, aveam nevoie de refacere, de multe ori eram extenuati", a mai spus Anda Adam dupa ce a dezvaluit ce-si doresc toti concurentii de la Exatlon.

Vezi momentul video pe WOWBiz.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Poza in care Anda Adam seamana leit cu Pamela Anderson in tinerete. Proaspat eliminata concurenta de la Exatlon arata incredibil in costume de baie provocatoare. FOTO

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”

Noi informații ies la iveală despre decesul artistului Jubilant Sykes. Fiul cântărețului de operă, suspect în moartea tatălui său, se confrunta cu probleme grave, iar PROBELE de la fața locului arată DETALII ȘOCANTE: "Este vorba de o..."

Ei sunt noii concurenti de la Exatlon! Patru sportivi s-au alaturat celei mai tari competitii de sport din Romania

Ce a apărut pe profilul lui Filip după dansul pasional cu Corina: „Se potrivesc”. Detaliul pe care l-au remarcat fanii în mișcările celor doi

Breaking news pentru românii cu probleme de sănătate!


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies