TRAGEDIE in presă! Jurnalistul Leonardo Gabriel Hernandez a fost ucis in plină stradă

TRAGEDIE in presă! Jurnalistul Leonardo Gabriel Hernandez a fost ucis in plină stradă
TRAGEDIE in presă! Jurnalistul Leonardo Gabriel Hernandez a fost ucis in plină stradă

Un jurnalist a fost ucis, duminică, în plină stradă. Bărbatul, în vârstă de 54 de ani a fost grav rănit, iar la scurt timp a încetat din viață la spital.

 

Leonardo Gabriel Hernandez, in vârstă de 54 de ani, lucra pentru o televiziune regională din sudul Hondurasului. Acesta a fost grav rănit de gloanţe.

Citeste si: Vești imense pentru românii din străinătate! Cine va primi 1 000 de euro în plus

Potrivit unor martori citaţi de poliţie, în timp ce jurnalistul de afla pe stradă, “un individ care se deplasa pe jos l-a intreceptat şi a tras mai multe focuri de armă asupra lui”.

Sursa: Cancan.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Zina Dumitrescu, interviu emoționant la TV

Mulți se trezesc la această oră, noaptea! Iată care este explicația

Emil Gânj, condamnat definitiv la închisoare pe viață! Avocatul familiei victimei: „Despăgubirile vor fi imputate statului roman”

Ultimul "ADIO"spus printre LACRIMI și SUSPINE. Imaginile de la înmormântarea medicului rezident găsit mort în baia Spitalului Floreasca sunt GREU DE PRIVIT, iar scena despărțirii este de-a dreptul sfâșietoare. Ce s-a întâmplat în curtea bisericii

Alexandru Neacșu, medicul rezident găsit fără viață în baia Spitalului Floreasca, a fost condus pe ultimul drum: „Este o mare durere pentru noi!”

În această seară, secrete teribile vor fi dezvăluite în noul episod “O dragoste”, la Kanal D

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro