Tonic Band, noua trupa a emisiunii „Te vreau langa mine”, de la Kanal D!

Tonic Band, noua trupa a emisiunii „Te vreau langa mine”, de la Kanal D!
Tonic Band, noua trupa a emisiunii „Te vreau langa mine”, de la Kanal D!

Incepand de azi, noua formatie care va asigura programul artistic in emisiunea “Te vreau langa mine” va fi “Tonic Band”, trupa cu o vasta experienta muzicala, avand in palmares colaborari cu renumiti artististi romani.

Solistul “Tonic Band” este Mihail Gheorghe, cunoscut publicului telespectator din aparitiile muzicale in consecrate show-uri de televiziune din Romania. In trecut, la Kanal D, Mihail Gheorghe a colaborat alaturi de Teo Trandafir in show-ul moderat de aceasta.

Gabriela Cristea impreuna cu Tonic Band isi vor imtampina live telespectatorii in fiecare zi de luni pana vineri de la ora 13.00 si sambata de la 16.30.
 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Gabriela Cristea, tinuta sexy la "Te vreau langa mine"! A purtat o rochita scurta neagra!

Reacția instinctivă a Melaniei Trump în momentul împușcăturilor spune totul despre ea. Ce au observat specialiștii

Cu ce se confruntă Valentin Sanfira, după divorț. Artistul a scris un mesaj în mediul online: „Plâng de fiecare dată”

Ce s-a petrecut în localul din Craiova și CINE ESTE, DE FAPT, TÂNĂRA din imagini? Georges face DEZVĂLUIREA despre concurentul din Casa Iubirii: "Ne-a arătat la..."

VIDEO Tragedie după un lifting facial: Femeie de 45 de ani a murit din cauza unui anevrism neprevăzut. Ministerul Sănătății a cerut anchetă

Diana, acuzații incredibile la adresa Carolinei, după situația cu Danciu: „A fost prea multă dramă!” Carolina nu se poate abține și izbucnește în lacrimi

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro