O fostă prezentatoare TV de la noi a devenit mamă pentru prima dată: „Dumnezeu râde de noi...”

O fostă prezentatoare TV de la noi a devenit mamă pentru prima dată: „Dumnezeu râde de noi...”
O fostă prezentatoare TV de la noi a devenit mamă pentru prima dată: „Dumnezeu râde de noi...”

Vedeta a dat vestea cea mare de curând.

Bucurie de nedescris pentru una dintre cele mai cunoscute foste prezentatoare din România, Raluca Hogyes a devenit mamă pentru prima dată. Deși a născut de pe data de 12 decembrie, vedeta a decis să dea vestea cea mare abia în urmă cu câteva zile.

Iubita lui Lukasz Szukala a adus pe lume un copil perfect sănătos și a ales să dea vestea cea mare pe pagina de socializare, alături de o imagine emoționantă alături de băiețelul care se numește Boris.

Citeste si: Veste uriașă în showbiz! A devenit mamă pentru prima dată la 47 de ani

Citeste si: Vor deveni părinți? Doi artiști din România s-au dat de gol de Crăciun

Citeste si: A născut! Artista de la noi a devenit mamă în a doua zi de Crăciun!

„Dragul nostru copil, ai venit pe această lume când ai vrut tu, nu când a fost programat şi ţi-ai ales o dată specială, 12 decembrie 2019. Aceasta este o altă dovadă că Dumnezeu râde de noi când ne facem planuri, pentru că El ne arată în fiecare moment cât de mică este această lume. Acum suntem o familie completă şi ne simţim atât de binecuvântaţi.

Boris, te iubim dincolo de cuvinte şi îţi mulţumim că ne-ai ales să-ţi fim părinţi ”, este mesajul transmis de Raluca Hogyes după ce a dat vestea că a

născut.

Raluca a renunțat la carieră pentru a fi alături de iubitul său

Raluca Hogyes se iubeşte de mai mulţi ani cu Lukasz Szukala, fost jucător la Steaua. Imediat după ce acesta a plecat din România, Raluca a renunțat la cariera sa pentru a-i fi alături bărbatului iubit.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Christina Ich atacă dur o celebră creatoare de modă: „Ferentari e 5th Avenue”

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”

Un fost concurent din Casa Iubirii îl acuză dur pe Moldo și îi dă TERMEN LIMITĂ: "Cum vine treaba asta? Te asigur că o să te...". Un alt concurent este martor la cele întâmplate. Cum s-a ajuns aici și DE CE a recurs la acest gest, știind că o să fie prins

Vor deveni părinți? Doi artiști din România s-au dat de gol de Crăciun

Surpriză de proporții în “Casa iubirii”. Cine a fost desemnat favoritul săptămânii în gala de duminică: „E o glumă?”

Breaking news pentru românii cu probleme de sănătate!


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies