Nu mai exista cale de intoarcere in relatia lui Ionut Jaguarul cu Nela! Ultimele declaratii ale razboinicului spun totul! “Lucrurile s-au racit intre noi” EXCLUSIV

Nu mai exista cale de intoarcere in relatia lui Ionut Jaguarul cu Nela! Ultimele declaratii ale razboinicului spun totul! “Lucrurile s-au racit intre noi” EXCLUSIV
Nu mai exista cale de intoarcere in relatia lui Ionut Jaguarul cu Nela! Ultimele declaratii ale razboinicului spun totul! “Lucrurile s-au racit intre noi” EXCLUSIV

In urma cu putin timp, fostul razboinic de la Exatlon a povestit clar cum stau lucrurile cu adevarat intre el si inca actuala sotie

 

Ionut Sugacevschi pare hotarat in privinta divortului! Daca in urma cu cateva saptamani, indragitul razboinic de la Exatlon dezvaluia ca Nela trebuie sa se intoarca in tara pentru a inainta actele oficiale la un notar, ei bine, acum, situatia este si mai clara.

Ionut Jaguarul a spus totul despre Nela! "Nu se mai poate vorbi de o impacare"

Cei doi nu mai au nimic in comun, iar o remediere in relatia lor nu mai exista! Dimpotriva, totul a ajuns la final. (citeste si de ce Nela inca mai sufera dupa Jaguarul. Ce si-a postat pe facebook)

O dovada in acest sens stau si ultimele dezvaluri referitoare la casnicia lor. Ionut Jaguarul a spus totul despre Nela intr-o declaratie facuta pentru WOWbiz.ro,

chiar acum doua zile! “Cu sotia mea nu am mai vorbit deloc in ultima vreme! Ea a ramas in Belgia, iar in ceea ce ma priveste, am incercat sa nu ma mai gandesc la nimic decat la cariera mea de luptator MMA! In atari conditii, cum era firesc, lucrurile s-a racit intre noi! Nu se mai poate vorbi de o impacare”, a spus “razboinicul”!

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Zodiile care câştigă la LOTO în TOAMNA lui 2018 - Primesc grămezi de bani

Cine este prietena ta cea mai bună, în funcție de zodie

Ce a apărut în locul in care Mălina Guler și-a dat ultima suflare. Ipoteze șocante circulă pe internet: „Ar fi căzut 15-20 de persoane din acel bloc… au mai murit 3”

Jurnalistul Alin Grigore vorbește despre boala cu care se confrunta fotojurnalista Mălina Guler, tânăra care a căzut de la etajul 7 al unui bloc: "De data asta n-a mai fost vorba despre fotbal"

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Când va avea loc Marea Finală „Casa iubirii”!

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies