Mara Banică, reţinută. Ce s-a întâmplat cu celebra jurnalistă

Mara Banică, reţinută. Ce s-a întâmplat cu celebra jurnalistă

Mara Banică a trăit una dintre cele mai frumoase vacanţe, după cum spune vedeta, însă a avut parte şi de clipe de groază la graniţa cu o altă ţară.

Mara Banică a vorbit despre vacanta pe care a avut-o recent în Africa de Sud. Vedeta a fost împreună cu partenerul său de viaţă, pe care nu-l expune în ochii presei.  În tot timpul vacanţei, celebra jurnalistă a mărturisit ca s-a simţit foarte bine, însă a avut parte şi de o întâmplare mai neobişnuită. Cei doi au vrut să treacă într-o altă ţară, dar jurnalista nu a fost lasată. Motivul: nu avea viză. Iubitul aceasteia a fost lăsat să treacă, însă jurnalista nu, astfel a fost reţinută la trecearea pe un alt teritoriu. Acest lucru a afectat-o prea tare vacanţa vedetei.

,,Am fost în cea mai frumoasă vacanţă pe care am avut-o'', a spus Mara Banică, potrivit spynews.ro

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Decizia neașteptată luată de mama Geta! Femeia a făcut un gest emoționant: „Încă mai e bun.”

Ce fel de tată este Nicușor Dan. Gesturile fiului său au atras imediat atenția la evenimentul de la Romaero Băneasa

Cum a reușit, de fapt, să supraviețuiască Alexandru două nopți în pădure. Tatăl micuțului dezvăluie detalii cutremurătoare

Mihai Trăistariu tună și fulgeră după punctajul primit de Romania de la Moldova și Ucraina: „Vecinii îți dau în cap!”

Care a fost cel mai mare regret al actorului Ioan Isaiu, care a decedat fulgerător la vârsta de 56 de ani

Horoscop pentru ziua de sâmbătă, 16 mai 2026: Semnul zodiacal care își găsește în sfârșit jumătatea

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro