Larisa Iordache s-a despărțit de iubit: „Nu aveam de ce să ne războim”

Larisa Iordache s-a despărțit de iubit: „Nu aveam de ce să ne războim”

Larisa Iordache şi Roland, colegul ei de breaslă, au decis să meargă pe drumuri separate. Cei doi s-au despărțit anul trecut, dar continuă să petreacă timp împreună, deoarece au prieteni comuni.

Gimnasta a venit, miercuri seară, la avanpremiera filmului „Și soarele este o stea” în compania unui alt bărbat. 

”Este coleg de gimnastică, Andrei Muntean, este un gimnast foarte bun, am și concurat împreună pentru că am fost la Swiss Cup în 2013, concursul acela este pe echipe și acum am zis să ieșim să vedem un film. Nu am iubit, sunt singură”, a declarat ea pentru Libertatea.ro.

Citeste si: Carmen de la Sălciua, prima reacție după ce fostul ei soț, Culiță Sterp, a sărutat-o pe Simona de la Puterea Dragostei: „Când vine focul dorului...”

„Ne-am despărțit în iarnă, acum suntem foarte buni amici, ne comportăm ca doi oameni normali. A trecut ceva vreme, mă bucur că am putut să rămânem în relații foarte apropiate. Roland este gimnast, este coleg cu Andrei, suntem toți o echipă și tot timpul când ieșim, ne înțelegem.

Ieșim în gașcă tot timpul, fete, băieți de la gimnastică, încercăm să ne ținem aproape. Eu și Roland ne întâlnim aproape zilnic, ieșim cu aceiași prieteni, avem puncte comune, nu aveam de ce să ne războim. Nu mergea totul chiar atât de ok și am zis decât să mai treacă o perioadă de timp și să nu ne înțelegem și să nu fie ok între noi, mai bine acum decât mai încolo”, a mai spus ea. 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Connect-R: "Mi-aş dori să fiu din nou cu Misha, dar nu cred că se mai poate"

Toate privirile au fost asupra Mirabelei Grădinaru. Apariția care marchează o premieră pentru partenera lui Nicușor Dan

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Trei bărbați au obligat o minoră de 16 ani să se prostitueze

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro