Fotografiile postate de Andreea Bănică din vacanță, înainte ca starea ei de sănătate să se înrăutățească. “Când a intrat Lucian în cameră, s-a speriat.”

Fotografiile postate de Andreea Bănică din vacanță, înainte ca starea ei de sănătate să se înrăutățească. “Când a intrat Lucian în cameră, s-a speriat.”

Vedeta a postat câteva fotografii în costum de baie, din vacanța în care a fost înainte să se simtă rău.

Sănătatea Andreei Bănică nu a fost una foarte bună în ultimele zile, astfel că chiar din vacanță aceasta a început să se simtă rău și i-a ținut la curent pe cei care o urmăresc despre simptomele pe care le are. Imediat cum a ajuns în țară, a avut nevoie de ajutorul medicilor, iar aceasta nu a ezitat să ia tratamentul prescris, deoarece nu a mai putut face față cu durerea în gât, oboseala și lipsa de energie. Zilele trecute, artista a vorbit și despre cum s-a simțit familia ei în toată această perioadă, deoarece a văzut că gripa s-a manifestat diferit la fiecare membru, iar odată întoarsă acasă, și-a reluat încet activitățile, însă mai are până să se recupereze.

Andreea Bănică a postat câteva fotografii din vacanță, făcute înainte să fie doborâtă de gripă

Citește și: Andreea Bănică vorbește despre cum se simte după 9 zile de răceală. Artista a povestit despre cum a fost ziua de filmare pentru ea. „Nu-mi recuperez energia.”

Andreea Bănică [Sursa foto: Instagram]

Citește și: Andreea Bănică a vorbit despre starea de sănătate și motivul pentru care a cerut ajutorul medicilor. „Eu am fost cel mai rău dintre toți.”

Acum, Andreea a postat câteva fotografii din concediu, însă a ținut să spună că nu acesta este motivul pentru care s-a îmbolnăvit. A imortalizat locurile superbe în care a fost și priveliștea de la cabana la care a stat și a ținut să împartă și câteva momente frumoase cu cei care o urmăresc, nu doar despre starea ei de sănătate. În postarea pe care a făcut-o artista în ultimele zile, a sfătuit pe toți cei care o urmăresc să meargă la medic încă de la primele simptome, deoarece gripa se manifestă diferit de la un individ la altul, iar același lucru s-a întâmplat și între cei dragi ei.

Înainte să se simtă rău, a făcut câteva poze în costum de baie, cu zăpada pe fundal, reușind să surprindă cele mai frumoase cadre, inclusiv cele cu apusul.  “Stați liniștiți că nu de asta am răcit.  Am vrut să replic o poză, dar mi-a plăcut asta mai mult decât cea întinsă pe șezlong. Când a intrat Lucian în cameră, s-a speriat, i-a dat cu virgulă. Frumos peisaj, nu-i așa?  Mie îmi dă cu vibe de Bulgaria piesa asta ca acolo am auzit-o prima oară în 2014 și când mai merg, promit să ajung într-un club să mă și distrez. Era un club mișto chiar unde am fost și m-am chinuit să fac poze cu un urs supeeeeerb …Eu blondă, l-am omis.”, a scris Andreea Bănică  pe contul ei de socializare.

Citește și: Cine este Dany, bărbatul al cărui nume este scris pe colierul noii concurente din „Casa iubirii”... Vezi mai mult- kanald.ro

Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro

Andreea Bănică [Sursa foto: Instagram]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Andreea Bănică a vorbit despre starea de sănătate și motivul pentru care a cerut ajutorul medicilor. „Eu am fost cel mai rău dintre toți.”

Dani Piersic, fiul cel mic al lui Florin Piersic, apariție rară alături de soția sa. Cum arată Orsolya, femeia cu care s-a căsătorit în urmă cu doi ani

„Să vă rugați pentru mine, am 5 tumori” Alina Pușcău, în lacrimi! Modelul internațional a lansat un apel, după ce a fost diagnosticată cu o boală gravă

VIDEO Scene neașteptate pe Transfăgărășan, surprinse în imagini. Un urs A FĂCUT PRĂPĂD la o mașină, iar momentul când animalul a început să o distrugă i-a lăsat pe MARTORI FĂRĂ REACȚIE. Ce a urmat și ce s-a întâmplat cu proprietarii autoturismului

VIDEO Salvare dramatică pe o plajă de pe insula grecească Thasos: turiști români au format un lanț uman pentru a salva un adolescent luat de valuri

Imagini de senzație de la date-ul Carolinei cu Sergiu! Incredibil la ce subiect au ajuns cei doi concurenți „Casa iubirii”: „Putem să ne despărțim”

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro