Andreea Bănică vorbește despre cum se simte după 9 zile de răceală. Artista a povestit despre cum a fost ziua de filmare pentru ea. „Nu-mi recuperez energia.”

Andreea Bănică vorbește despre cum se simte după 9 zile de răceală. Artista a povestit despre cum a fost ziua de filmare pentru ea. „Nu-mi recuperez energia.”
Andreea Bănică vorbește despre cum se simte după 9 zile de răceală. Artista a povestit despre cum a fost ziua de filmare pentru ea. „Nu-mi recuperez energia.”

Vedeta se confruntă în continuare cu problemele de sănătate cauzate de răceală.

Starea de sănătate din ultimele zile a Andreei Bănică nu a fost una foarte bună, astfel că artista a cerut ajutor de specialitate, după ce simptomele gripei au făcut-o să nu mai poată face față cu ele. Durerea puternică de gât, de ochi, pierderea vocii și lipsa de energie au făcut-o pe aceasta să pășească în cabinetul medicului imediat cum s-a întors din vacanță, iar tot atunci a efectuat și testele necesare, unde a descoperit o liniuță subțire în dreptul testului de gripă A.

A stat în perfuzii și a luat tratament prescris de medic și a ținut la curent pe toți urmăritorii cu privire la starea ei de sănătate.  „Pentru cele care mi-au scris, m-au întrebat cât a durat sau de cât timp mă ține această răceală, vă spun sincer că am deja 8-9 zile de când mă simt rău. În ultimele 5 zile am fost foarte rău, în ultimele 3 zile și mai rău.
Să zic că de ieri am început să mă simt și mai bine, doar că nu-mi recuperez energia, vocea, gâtul, starea de bine. Ochii îmi sunt injectați, din albaștri sunt roz, roșii, nu neapărat de la machiaj. Respir greu, mă adun greu, foarte ciudat. Sper că de mâine, când plec la concert, să-mi revin.”,
a povestit Andreea Bănică.

Artista îndeamnă pe toți cei care se simt rău să meargă la medic

Citește și: Andreea Bănică a vorbit despre starea de sănătate și motivul pentru care a cerut ajutorul medicilor. „Eu am fost cel mai rău dintre toți.”

Andreea Bănică
Andreea Bănică[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Andreea Bănică a ajuns pe mâinile medicilor. Artista nu se simte bine de câteva zile. “Ceva groaznic și parcă nimic nu merge.”

Andreea Bănică a mai adăugat că aceste simptome se manifestă diferit de la o persoană la alta, așa cum a fost și în cazul familiei și sfătuiește pe toți cei

care o urmăresc să meargă la medic încă de la primele semne. Ziua de filmare pe care a avut-o și despre care îi era teamă că nu o va putea duce la final, zilele trecute, a fost destul de obositoare pentru artistă, asta pentru că durerea de gât, de ochi și lipsa de energie încă sunt prezente.  „Îmi pare rău pentru voi toți care experimentați în perioada aceasta răceli tâmpite.
Știu cum este...Mergeți la doctor, atât vă pot spune. Cred că diferă de la om la om....dar eu nu am pic de energie. Astăzi mi-a fost foarte greu la filmări, abia mi-am ținut ochii deschiși, am tușit mult, am lăcrimat, o stare de moleșeală totală.”,
a mai spus artista.

Citește și: Horoscop pentru ziua de joi, 25 iunie 2026: Un semn zodiacal va primi sarcini în plus la locul de muncă, iar asta îl va epuiza- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce a pățit Andreea Bănică, cu o zi înainte de a merge la schi? Artista a vorbit despre starea ei de sănătate. “Mă bag sub plapumă și ce-o vrea Dumnezeu.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

EVALUARE NAȚIONALĂ 2026: Regulile pe care trebuie să le respecte elevii de clasa a VIII-a. Miercuri, 24 iunie, ei susțin proba scrisă la matematică

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro