Ce a pățit Andreea Bănică, cu o zi înainte de a merge la schi? Artista a vorbit despre starea ei de sănătate. “Mă bag sub plapumă și ce-o vrea Dumnezeu.”

Ce a pățit Andreea Bănică, cu o zi înainte de a merge la schi? Artista a vorbit despre starea ei de sănătate. “Mă bag sub plapumă și ce-o vrea Dumnezeu.”
Ce a pățit Andreea Bănică, cu o zi înainte de a merge la schi? Artista a vorbit despre starea ei de sănătate. “Mă bag sub plapumă și ce-o vrea Dumnezeu.”

Andreea Bănică a vorbit despre starea de sănătate din ultimele zile.

Vedetele s-au bucurat de perioada sărbătorilor de iarnă, iar momentele în familie și distracția nu au lipsit de nicăieri, astfel că rețelele de socializare au fost luate cu asalt de locuri de excepție. În timp ce unii se pregătesc să-și reînceapă activitatea, pentru alții, vacanța de iarnă este una prelungită și își pun la punct ultimele detalii pentru a se bucura de tot ceea ce urmează.

Ce a pățit Andreea Bănică, înainte cu o zi de a merge la schi

Citește și: Abia plecată cu familia în vacanță, Andreea Bănică se confruntă cu probleme de sănătate! "Bună dimineața! Nu știu cât de bună este, dar dimineață este clar."

Andreea Bănică
Andreea Bănică[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Care sunt lucrurile de care Andreea Bănică este mândră? Artista s-a obișnuit ca oamenii să o judece, indiferent de ceea ce face! "Sunt mândră de tot ce am realizat!"

Activă ca întotdeauna pe rețelele de socializare, artista Andreea Bănică a făcut un videoclip, așa cum a obișnuit și până acum, împărtășind numeroase momente din spatele scenei, atunci când este acasă și se bucură de toți cei dragi. Aceasta urmează să meargă la schi, însă, de câteva zile, răceala a trecut pe la toți membrii familiei, iar artista nu se simte tocmai bine din acest punct de vedere.

Astfel, a încercat rapid toate metodele pentru a scăpa de răceala luată de la soțul ei și a promis câteva momente de odihnă, în pat, pentru a se putea bucura de toată experiența de pe pârtie de a doua zi. A pregătit totul în detaliu, însă tot ce trebuie să schimbe acum este felul în care se simte, pentru a putea face față distracției.  “Cum puteam să răcesc, de fapt, să iau virusul de la Lucian? A fost Sofia, l-a luat Lucian, Rami l-a luat ieri, s-a manifestat și la ea.
De ieri mă ustură ochii foarte tare și un pic pe gât. Sper că o să fie ok. Am băgat câte ceva, iar acum merg la farmacie, vreau să-mi fac o frecție bună, să mă împachetez, mă bag sub plapumă și ce-o vrea Dumnezeu. Sper ca mâine să fie ok. Eu chiar vreau să schiez. Mi-am scurtat și unghiile pentru că la schi este foarte complicat să am unghii lungi.”,
a povestit Andreea Bănică. Artista a păstrat legătura cu toți cei din mediul online și în perioada sărbătorilor de iarnă, acolo unde a postat momente de familie, pline de fericire și entuziasm.

Andreea Bănică
Andreea Bănică[Sursa foto: Instagram]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cu ce a așteptat-o soțul Andreei Bănică în mașină. Artista a vorbit despre începutul relației cu cel care avea să-i devină partener de viață. “Nu aveam de unde să știu cum va fi viitorul.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Fosta soție a lui Cristian Pomohaci, dezvăluiri șocante: „Căsnicia cu el a fost un eșec pentru toată familia mea”

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro