Exatlon 3 aprilie. Nominalizari surpriza la Exatlon! Stefan, Alina si Roxana sunt cei trei Razboinici propusi spre eliminare

Exatlon 3 aprilie. Nominalizari surpriza la Exatlon! Stefan, Alina si Roxana sunt cei trei Razboinici propusi spre eliminare

Emisiunea Exatlon 3 aprilie a fost una plina de surprize. Ionut "Jaguarul" a iesit "player of de week" si a primit imunitatea, Alex a castigat imunitatea la jocul individual, iar ceilalti trei concurenti au fost numiti automat la eliminare. 

 

Stefan, Alina si Roxana sunt cei trei concurenti propusi spre eliminare. Acestea spera sa fie salvati de public si isi doresc cu totii sa ramana in continuarea in competitia Exatlon. 

 

"Stefan este eliminat si este unul dintre nominalizati", a spus Cosmin Cernat, dupa ce Razboinicul a pierdut proba individuala pentru imunitate.

 

Alina a fost urmatoarea care a iesit din jocul pentru imunitate, urmata de Roxana. 

 

Emotiile sunt mari in tabara Razboinicilor, insa merg mai departe cu capul sus si se lasa pe mana publicului. 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Anca Surdu a povestit ce a facut la Exatlon de ziua ei de nastere: "Am tot sperat, dar degeaba"

Toate privirile au fost asupra Mirabelei Grădinaru. Apariția care marchează o premieră pentru partenera lui Nicușor Dan

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Trei bărbați au obligat o minoră de 16 ani să se prostitueze

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro