Exatlon 19 februarie. Ionut Oncescu a plecat definitiv de la Exatlon! Medicii au avut de data aceasta ultimul cuvant

Exatlon 19 februarie. Ionut Oncescu a plecat definitiv de la Exatlon! Medicii au avut de data aceasta ultimul cuvant

Luni seara, in cadrul Arenei, Cosmin Cernat a facut un anunt. Ionut Oncescu, cel care se retrasese temporar din concurs pentru a primi ingrijiri medicale, va trebui sa se intoarca acasa.

Concurentul care a fost propus spre eliminare de trei ori pana acum si a fost mereu salvat de votul publicului, a parasit competitia Exatlon.

"Dupa ce Razboinicii au avut 3 victorii consecutive, Faimosii sunt linistiti in aceasta seara, pentru ca ei au castigat Arena Extlon. Ionut Oncescu, din cauza problemelor de sanatate va trebui sa plece acasa si sa nu mai continue jocul aici. Eu ii multumesc lui Ionut Oncescu pentru prestatia de la Exatlon si pentru ceea ce a facut", a spus Cosmin Cernat.

Sursa: WOWbiz.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Accidentati pe banda rulanta la “Exatlon”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

INCIDENT GRAV în Băile Felix! Două fetițe s-au electrocutat la locul de joacă din incinta unui ștrand. Acestea au fost transportate la spital

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro