Culiţă Sterp, mesaj emoţionant la un an după despărţirea de Carmen de la Sălciua: ”Credeam că ești a opta minune din întreaga lume”

Culiţă Sterp, mesaj emoţionant la un an după despărţirea de Carmen de la Sălciua: ”Credeam că ești a opta minune din întreaga lume”

Culiță Sterp i-a transmis fostei sale soții un mesaj emoționant, după un an de la despărţire. 

Culiță Sterp și Carmen de la Sălciua au hotărât, în urmă cu un an, să meargă pe drumuri separate. După despărţire, cântăreaţa şi-a găsit fericirea în braţele lui Cosmin Isăilă.

Citeste si: HOROSCOP CASSANDRA 10-16 IUNIE 2019: Ploua cu daruri pentru o zodie. Cineva are parte de o vacanţă exotică

Culiță Sterp a postat un mesaj pe Facebook, iar fanii au dedus că îi este adresat fostei sale soții.

„Azi este un an, an în care s-au întâmplat extrem de muulte conflicte, cuvinte, (etc). Treceau zile, nopţi, luni, săptămâni, chiar ani, trei ani, în care eu credeam că ești a opta minune din întreaga lume. Erau si momente in care mai ziceam ca se oprește timpul cand ești cu mine. Acum, azi am luat totul pe un alt drum și poate că e mai bine așa”, a scris Culita Sterp pe pagina lui de Facebook.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cum prepari cei mai CROCANŢI cartofi prăjiţi! Acesta este secretul

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

INCIDENT GRAV în Băile Felix! Două fetițe s-au electrocutat la locul de joacă din incinta unui ștrand. Acestea au fost transportate la spital

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro