Cristina Spătar, despre pierderea tatălui ei, după moartea mamei sale. Ce a făcut acesta când a aflat că soția lui este bolnavă. „Ca un blestem. Să vezi cum e viața, și el a murit tot de cancer.”

Cristina Spătar, despre pierderea tatălui ei, după moartea mamei sale. Ce a făcut acesta când a aflat că soția lui este bolnavă. „Ca un blestem. Să vezi cum e viața, și el a murit tot de cancer.”
Cristina Spătar, despre pierderea tatălui ei, după moartea mamei sale. Ce a făcut acesta când a aflat că soția lui este bolnavă. „Ca un blestem. Să vezi cum e viața, și el a murit tot de cancer.”

Satena a vorbit despre un alt moment dureros din viața ei, pierderea tatălui său.

Cristina Spătar a făcut destăinuiri, în cadrul unei emisiuni TV, și a vorbit despre un alt moment dureros din viața ei, de după clipa în care mama ei s-a îmbolnăvit de cancer. Artista mărturisește că în momentul în care cea care i-a dat viață s-a stins, tatăl ei a venit la înmormântare, însă nu a fost lăsat să se apropie. Aceasta a rămas fără sprijin când ar fi avut mai mare nevoie, iar în acele momente, tatăl ei s-a hotărât că ar fi mai bine să meargă pe alt drum. 

„Ne-a afectat, eram la vârsta la care aveam nevoie de el. 20 de ani și eu, și sora mea. Și nici măcar nu i-a fost alături până la sfârșitul vieții, când spune părintele să fie până la sfârșitul vieții, indiferent de situație, și la bine, și la greu. El a fost doar la bine. În momentul în care a fost bine, a fost cu ea. După ce nu am mai fost bine, în stare să-i fie parteneră cu adevărat, și-a găsit pe altcineva.
A încercat să se apropie, rudele mamei mele nu l-au acceptat. Eu din ce-mi amintesc, a fost. (nr. La înmormântare) Da, eu l-am iertat, îmi era foarte milă de el. De câte ori veneam acasă, îl vedeam că slăbise și când îi revezi și știi că sunt mai în vârstă, mi-era milă de el. L-am ajutat tot timpul, până la sfârșit. Mi-a părut rău și lui i-a părut rău. Îl mai întrebam din când în când și a zis că nicio femeie nu a fost ca mama mea și îi părea foarte rău de ceea ce făcuse.”,
a povestit Cristina Spătar.

Cristina Spătar, despre decesul tatălui, lovit de aceeași boală ca a mamei sale

Citește și: Cristina Spătar, despre decesul mamei sale și cum a aflat că se confruntă cu o boală nemiloasă. „Trei ani de chin pentru ea, din păcate, și pentru mine. A fost o premoniție.”

Cristina Spătar
Cristina Spătar[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Cristina Spătar, declarații sfâșietoare despre decesul mamei sale! „Avea niște dureri groaznice. Mi se rupea sufletul. Am scăpat-o din brațe și îmi aduc aminte că am suferit foarte mult.”

Cristina Spătar a povestit despre faptul că încă din momentul în care a aflat că mama ei suferă de o boală incurabilă, tatăl acesteia și-a găsit o altă parteneră de viață.

În momentul în care a fost pomenirea de un an, noua partenera de viață a tatălui ei a fost lovită de mașină. Ulterior, toate femeile din viața lui au murit de cancer, la fel și el.  „El, în momentul în care a aflat că mama are cancer, el și-a găsit pe altcineva. Și la un an după ce a murit mama mea și noi puneam aceea pomană, în ziua aceea a călcat-o mașina pe doamna respectivă, a avut accident.
Ca un blestem, am mai spus asta, fiecare doamnă pe care și-o găsea tatăl meu, toate mureau de cancer. Și ca să vezi cum e viața, și el a murit tot de cancer.”,
a mai spus artista.

Citește și: Un depozit de uleiuri și mase plastice din Lumina a fost cuprins de foc! În operațiunea de stingere au fost mobilizate echipaje din trei județe- kanald.ro

Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro

Cristina Spătar
Cristina Spătar[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cristina Spătar, declarații sfâșietoare despre moartea mamei sale. Tatăl ei i-a părăsit când a aflat de boala cruntă cu care femeia se confruntă. “Fiecare din noi avem o cruce de dus.”

Salman Khan, declarații controversate: ”Voi avea un copil într-o bună zi, curând!”

Nepotul lui Mircea Rednic a murit cu câteva ore înainte de nuntă! Marius Totolici s-a stins în somn la doar 37 de ani. Ce a arătat autopsia?

BREAKING! A murit actrita Hayden Panatierre. Avea 36 de ani

VIDEO Un gest aparent romantic a stârnit indignare și a declanșat o anchetă penală pe Transfăgărășan

Valentin și Daniela, în lacrimi! Andreea Mantea face anunțul: „A sosit momentul...”. Aflați ce se întâmplă cu concurenții în gala din „Casa iubirii” de duminică, 9 august, de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro