Cristina Spătar, declarații sfâșietoare despre decesul mamei sale! „Avea niște dureri groaznice. Mi se rupea sufletul. Am scăpat-o din brațe și îmi aduc aminte că am suferit foarte mult.”

Cristina Spătar, declarații sfâșietoare despre decesul mamei sale! „Avea niște dureri groaznice. Mi se rupea sufletul. Am scăpat-o din brațe și îmi aduc aminte că am suferit foarte mult.”
Cristina Spătar, declarații sfâșietoare despre decesul mamei sale! „Avea niște dureri groaznice. Mi se rupea sufletul. Am scăpat-o din brațe și îmi aduc aminte că am suferit foarte mult.”

Artista are o poveste de viață de-a dreptul dureroasă.

Cristina Spătar a fost invitată în cadrul emisiunii „Online Story by Cornelia Ionescu”, difuzată pe canalul de YouTube WOWnews, acolo unde și-a deschis sufletul și a făcut dezvăluiri neștiute despre familia sa. Artista a trecut prin clipe extrem de grele odată cu decesul mamei sale.

Cristina Spătar, un adevărat sprijin pentru mama sa

Citește și: Cristina Spătar a explicat cum a reușit să scape de 5 kilograme. Ce program are acum artista? „Doar voință să am.”

Citește și: „Este o luptătoare! Au fost vremuri tulburi pentru ea.” Ce fotografie a publicat Cristina Spătar pe rețelele de socializare. Fanii au reacționat imediat

Citește și: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12- catena.ro

Mama artistei a fost diagnosticată cu o boală necruțătoare, iar din acel moment pentru Cristina Spătar a început calvarul.

Artista a avut grijă de femeia care i-a dat viață până în ultima clipă, fiind martoră a suferințelor sale.

Era vorba de un cancer la colon destul de avansat. A început calvarul. Chimioterapie, toate astea, tot timpul nu mai știam cum să îi fim alături și cum să o mai susținem. A mai trăit 3 ani. 3 ani foarte grei. Grei și pentru ea, dar și pentru noi două.

Mai ales pentru mine, pentru că eu i-am fost alături tot timpul. În cele din urmă Dumnezeu a vrut să o ia. Avea niște dureri groaznice și țin minte că mi se rupea sufletul. La un moment dat numai eu o îngrijeam în ultima perioadă. O ținem în brațe, o duceam să o spăl și la un moment dat am scăpat-o. Am scăpat-o din brațe și îmi aduc aminte că am suferit foarte mult.
Încercam să fiu, cât puteam eu la vârsta mea, să-i fiu alături. Să-i gătesc. Îmi aduc aminte că trăia bunica și venea și ne mai ajuta. A fost destul de greu
.”, a povestit artista.

Cristina Spătar, abandonată de tată

Din păcate, în toată acea perioadă grea prin care a trecut cu mama sa, artista nu a avut sprijinul tatălui.

Tatăl meu, în momentul în care a aflat că mama mea are cancer, ne-a părăsit, din păcate, pentru o doamnă. Și-a găsit o companie și așa a considerat el la vremea aia că e mai ușor de trecut peste toate astea. A găsit o doamnă care, la un an după moartea mamei mele, din ce mi-au spus vecinii, a călcat-o o mașină. Tatăl meu, acum doi ani l-am înmormântat.

Tot de cancer a murit .”, a mai povestit Cristina Spătar.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

S-ar mai căsători Dinu Maxer? Ce a răspuns artistul la această întrebare: „Nu e vorba de sentimente aici.”

Cine este și cum arată singura soră a lui Klaus Iohannis. Acum s-a aflat! FOTO

L-am găsit!! Cine este SPP-istul lui Nicușor Dan, care a rupt inima femeilor pe rețelele de socializare: "Noroc cu domnul Președinte..." | EXCLUSIV

Cine este tânăra acuzată că i-ar fi vândut substanțe interzise lui Rareș Ion, tânărul mort din cauza unei supradoze. Detalii șocante din anchetă

Ce povestesc vecinii în cazul fostei jurnaliste care s-ar fi aruncat de la etaj, alături de fiica ei. Ce a spus femeia după impactul cu solul. „Aşa am considerat noi două că e mai bine”

Cine este și câți ani are Yigitcan Ergin, actorul care joacă rolul Ozan în serialul Pierduți în dragoste! Iată cum arăta carismaticul actor la început de carieră

Fostă jurnalistă și copilul ei de 7 ani au căzut de la etaj, în București! Femeia ar fi fost în depresie


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies