Cristian Comănici, mărturisiri despre unul dintre concurenții din Casa Puterea Dragostei! „Ar fi căsătorit în Italia și are un copil!" Aflați cum va reacționa concurentul, SÂMBĂTĂ, 12 iunie, de la orele 16:00 și 19:00, la Kanal D!

Cristian Comănici, mărturisiri despre unul dintre concurenții din Casa Puterea Dragostei! „Ar fi căsătorit în Italia și are un copil!" Aflați cum va reacționa concurentul, SÂMBĂTĂ, 12 iunie, de la orele 16:00 și 19:00, la Kanal D!

Noi conflicte izbucnesc în ediția de astăzi a emisiunii Puterea Dragostei. Stați cu ochii pe Kanal D pentru a afla deznodământul!

Sfârșitul de săptâmână îi prinde în tensiune pe concurenții din Casa Puterea Dragostei, întrucât noi conflicte vor izbucni ca urmare a unor mărturisiri șocante.

Vineri, Aya a pornit șirul conflictelor, acuzându-l pe Marinescu de falsitate. Aceasta afirmă că relația sa cu Maria ar fi numai de fațadă și că gesturile tandre pe care le face față de ea sunt numai pentru a sensibiliza publicul. Aya a mai adăugat că, în realitate, lui Marinescu i-ar fi scârbă de iubita sa.

[Sursa foto: Captură KANAL D]

Citeste si: Bianca Comănici revine la Puterea dragostei! Vestea i-a bucurat pe toți fanii

Cristian Comanici, dezvăluiri șocante! „Ar fi căsătorit în Italia și are un copil!"

Certurile din Casa Puterea Dragostei continuă în ediția de sâmbătă, întrucât vor apărea noi disensiuni între Adelina și Irina, mărul discordiei fiind chiar Paul, pe care ambele fete își doresc să îl cunoască mai bine.

„Nu ma bag in aceasta cearta penibila! Imi pare rau! Nu ma injosesc!", spune Radu.

Alexandra și Maria sunt din nou la cuțite, aruncându-și cuvinte grele, întrucât cea din urmă nu mai suportă atacurile colegei sale. Alexandra a afirmat în repetate rânduri că Maria și Marinescu joacă un rol, cuplul lor fiind, după părerea ei, doar de fațadă.

[Sursa foto: Captură KANAL D]

Citeste si: Cristian Comănici a confirmat despărțirea de Mariana de la Puterea Dragostei: "Aș vrea să rămânem prieteni"

Cristian Comănici va încinge spiritele pe final cu o veste-bombă.

Acesta afirmă sus și tare că Marius ar fi, în realitate, căsătorit și că ar avea și un copil. Marius a început să râdă în urma acuzațiilor, spunând că nu este adevărat nimic din ceea ce a afirmat Cristian Comănici.

Citeste si: Bogdan Mocanu a plecat cu iubita misterioasă în vacanță

„Înainte de episod am primit niste mesaje, cum că Marius ar fi casatorit in Italia si are un copil!",  spune Cristian Comănici.

Urmăriți astăzi, începând cu orele 16:00 și 19:00, o nouă ediție incendiară marca Puterea Dragostei și aflați care va fi deznodământul în cazul conflictelor izbucnite în ultimele zile!

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Unde a plecat Culiță Sterp împreună cu familia lui. Artistul s-a afișat și cu fostul cumnat, Daniel Aloman: „Fără mine nu puteți veni aici.”

Cum a reacționat Simona Halep când a văzut-o pe Kate Middleton la Wimbledon. Campioana a stat în loja regală alături de noul său partener

Doliu în lumea manelelor! Doru de la Constanța a murit la 44 de ani: „Nu-mi vine să cred”

DETALIUL OBSERVAT LA ULTIMA APARIȚIE a artistului Doru de la Constanța, înainte ca ANUNȚUL DECESULUI să zguduie lumea muzicii. Toți cei care au văzut NU ÎȘI POT EXPLICA cum a fost posibil: "Mare șoc! Ce Dumnezeu se întâmplă?! Se..."

VIDEO Jennifer Lopez și-a sărbătorit ziua de naștere în avans la Paris: o petrecere fastuoasă organizată de românca Anastasia Soare

Horoscop pentru ziua de joi, 16 iulie 2026: Semnul zodiacal care are parte de vizita neașteptată a unor rude din străinătate

(P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro