Cornel Gales este suspectat de boala care a ucis-o pe Ileana Ciuculete! "Mi-am facut analize. E un virus nou, pervers. Trebuie sa merg periodic"

Cornel Gales este suspectat de boala care a ucis-o pe Ileana Ciuculete! "Mi-am facut analize. E un virus nou, pervers. Trebuie sa merg periodic"

Cornel Gales este si el suspect de acceasi boala care a ucis-o pe Ileana Ciuculete. Barbatul sustine ca si-a facut analizele, insa acum este vorba despre un virus nou, mult mai periculos.

 

"Da, mi-am făcut după analizele, pentru că am fost invitat, dar nu vorba numai de tipul ăla vechi de heptită, e un virus un pic mai nou şi foarte pervers. Deci acum îţi faci analizele se disimulează, dispare, peste un timp faci analizele specifice – sunt analize specifice – şi se disimulează, nu-l mai găseşti. 

 

 

După o lună, două, trei apare iar, după aceea iar dispare. Cred că o să mă duc periodic, dar nu mai simt nevoia, nu mai simt nevoia.

Las soarta, ţi-am spus nu mai am nicio teamă de moarte", a declarat sotul Ilenei Ciuculete intr-o emisiune TV, conform wowbiz.ro.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Imaginile durerii. Cornel Gales, reactie tulburatoare in direct: "Nu ma mai chinui. E un calvar..."

5 soluții pentru a-ți recăpăta energia pe caniculă. Ce funcționează când căldura te epuizează

„Am intrat în metastază” Alina Pușcău, anunț cutremurător înainte să intre în operație! Vedeta a transmis un mesaj emoționant fanilor

Emanuel a ținut ACEST DETALIU ASCUNS până acum! În fața Alexandrei, concurentul din Casa Iubirii face o MĂRTURISIRE NEAȘTEPTATĂ despre mama sa: "I-am spus și ei în față, eu nu te iubesc pentru că..."

Polițistul Florin Cătălin Șucată s-a stins din viață fulgerător la doar 44 ani! Acesta a lăsat în urmă o soție și doi copii

Anunțul DUREROS făcut de mama Rebecăi, fetița moartă în tragedia din Bacău... Vezi mai mult

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro