Ciudateniile, la moda! In 2017 se poarta sandalele cu blanita si pantofii din piele perforata

Ciudateniile, la moda! In 2017 se poarta sandalele cu blanita si pantofii din piele perforata

Anul 2017 se anunta plin de ciudatenii in materie de vestimentatie. Designerul Eugen Olteanu a trecut de la paturile termice in care isi invelea modelele, la o prezentare mult mai excentrica.

Horoscop 2017: Zodiile astea isi intalnesc marea dragoste in 2017!

"Ingerasii" lui Eugean Olteanu au purtat incaltari iesite din comun. De la sandalele cu blanita, pana la cizmele camaleonice din piele perforata, acestea fiind tendintele anului 2017. Colectia reprezinta femeile puternice si indepenedente, care stiu ce isi doresc de la viata si care doresc sa fie in centrul atentiei oriunde s-ar duce.

Top 4 zodii de care se teme toata lumea! Cand apar in preajma, toti stau cu sufletul la gura

Materialele folosite pentru incaltaminte isi schimba culoarea in bataia soarelui sau in lumina reflectoarelor. In clipul de mai jos puteti vedea cum arata aceste minunatii! ##VIDEO53117##



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

(P) Nunta la Primărie: Cum să alegi o rochie de cununie civilă pe care să o poți purta și la alte ocazii

Laura Cosoi a recunoscut, cu puțin timp înainte de a deveni din nou mămică

Dinu Iancu-Sălăjanu a fost plasat sub control judiciar! Primele imagini cu politicianul, după perchezițiile DNA

S-a întâmplat în ediția de azi! Concurenții din "Casa Iubirii" AU RĂMAS ULUIȚI CÂND AU AUZIT asta despre Danciu. INFORMAȚIA care a oprit totul în loc și a pus pe jar întreaga producție:"Sunt niște acuzații grave. Nu..."

Mihail, dezvăluiri surprinzătoare despre povestea emoționantă din spatele noii sale piese, în platoul emisiunii „Invitatul de 12”: „Am aflat multe despre...”

Horoscop săptămânal 27 aprilie – 3 mai 2026: Semnul zodiacal își schimbă ritmul la locul de muncă, iar asta îi va aduce multe beneficii financiare pe viitor

Crește sau nu vârsta de pensionare? Ministrul Muncii, anunț important: ”Sunt deja reglementate”


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro