Cine face curățenie în casa Gabrielei Cristea. Care este locul în care vedeta nu a aspirat niciodată. „El și-a asumat-o 100%. Niciodată de atunci nu am dat cu aspiratorul sau cu mopul acolo.”

Cine face curățenie în casa Gabrielei Cristea. Care este locul în care vedeta nu a aspirat niciodată. „El și-a asumat-o 100%. Niciodată de atunci nu am dat cu aspiratorul sau cu mopul acolo.”
Cine face curățenie în casa Gabrielei Cristea. Care este locul în care vedeta nu a aspirat niciodată. „El și-a asumat-o 100%. Niciodată de atunci nu am dat cu aspiratorul sau cu mopul acolo.”

Jurnalista a vorbit despre cum sunt împărțite treburile în casă.

Gabriela Cristea și Tavi Clonda își împart toate treburile împreună, inclusiv curățenia din casă. Cu toate acestea, există cineva care îi ajută ca totul să fie mereu curat.

Cine face curățenia în casa Gabrielei Cristea

Citește și: Care a fost relația Gabrielei Cristea cu părinții ei. Ce traume are prezentatoarea TV: „Ei cumva făceau front comun, iar mama nu avea ce să comenteze.”

Tavi Clonda
Tavi Clonda[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Gabriela Cristea, de urgență cu fetele la spital! Ce a pățit Victoria: „Le-am urcat pe amândouă în mașină și mă duc cu ele direct la spital. Am avut o noapte albă.”

Gabriela Cristea și Tavi Clonda au vorbit, în cadrul podcastului realizat de Damian Drăghici, despre cum sunt împărțite treburile casei și cum în prezent sunt ajutați de o femeie la curățenie.

Cu toate acestea, în timpul pandemiei, când nu lăsau pe nimeni să intre în casă, cei doi întrețineau locuința singuri. Gabriela Cristea a mai recunoscut că nici nu îi place să facă curățenie și că preferă să gătească cel mai mult.

Gabriela: Avem o femeie care ne ajută (nr. la curățenie). Tavi a refuzat în pandemie să mai primească pe cineva în casă. Eram toți oricum plecați cu sorcova.

Tavi: În pandemie, cât stăteam în casă, nici nu aveam cum să primim și după, vreun an.

Gabriela: La un timp nu se mai putea pentru că și eu mergeam la serviciu, Tavi avea și el treburile lui și efectiv nu mai aveam timp. Și ca să spun ceva, nici nu-mi place. Adică pune-mă să gătesc, că gătesc 5 zile la rând.

Care este locul în care Gabriela Cristea nu a dat cu aspiratorul niciodată

Gabriela Cristea și Tavi Clonda
Gabriela Cristea și Tavi Clonda[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Horoscop pentru ziua de joi, 25 iunie 2026: Un semn zodiacal va primi sarcini în plus la locul de muncă, iar asta îl va epuiza- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Gabriela a vorbit despre un loc din casă unde un anumit tip de gresie lucioasă pus la începutul renovărilor a reușit să o dea peste cap, deoarece se murdărește foarte repede. Astfel, fiind dorința lui Tavi de a o cumpăra, acesta și-a asumat în totalitate faptul că o va curăța de fiecare dată.

Tavi: Nu că vreau să te laud sau ceva, dar tu când faci curățenie, faci.

Dar acum înțeleg, la câte face, muncește încontinuu, ar fi culmea să mai facă și lucrul ăsta. Uneori o ajut și eu.

Gabriela Cristea: Legat de curățenie, el e legat de aspirator. Când am făcut casa, am zis ce să punem pe jos. E o gresie așa lucioasă, dar s-a ales praful. Și am zis luăm această gresie cu condiția că niciodată nu voi da cu aspiratorul sau cu mopul această gresie.

Și el și-a asumat-o 100%. Niciodată de atunci nu am dat cu aspiratorul sau cu mopul acolo.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Care este motivul pentru care Tavi Clonda ar vrea să meargă la terapie. „M-a afectat un pic. Aș vrea să vorbesc cu un specialist pe anumite chestii.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

EVALUARE NAȚIONALĂ 2026: Regulile pe care trebuie să le respecte elevii de clasa a VIII-a. Miercuri, 24 iunie, ei susțin proba scrisă la matematică

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro