Carmen de la Sălciua, declarații despre o eventuală sarcină. „Voi face doar botezul”

Carmen de la Sălciua, declarații despre o eventuală sarcină. „Voi face doar botezul”
Carmen de la Sălciua, declarații despre o eventuală sarcină. „Voi face doar botezul”

Carmen de la Sălciua a declarat că vrea să facă botezul în locul petrecerii de nuntă.

Carmen de la Sălciua și alesul inimii sale, Marian Corcheș, s-au căsătorit atât civil cât și religios zilele acestea. La slujba de cununie au fost prezenți doar nașii cuplului, ceremonia desfășurându-se într-o discreție maximă.

După ce s-au căsătorit, tânărul cuplu a decis să se bucure de câteva zile de relaxare în destinații care mai de care mai luxoase.

Acum, toată lumea se întreba când va avea loc nunta.

Carmen de la Sălciua nu vrea petrecere de nuntă

Citește si: Mesajele mamei Geta, după amenințările lui Carmen de la Sălciua despre datul în judecată. “Te fac să simți că este vina ta.”

Carmen de la Sălciua nu vrea să facă petrecere de nuntă

Carmen de la Sălciua a mai îmbrăcat o dată rochia de mireasă atunci când s-a căsătorit cu fostul ei soț, Culiță Sterp. La momentul respectiv, cei doi au făcut o nuntă ca în povești cu mulți invitați.

De data aceasta, artista a mărturisit că nu își dorește o petrecere de nuntă și de aceea a ales să facă o cununie privată și restrânsă.

Nunta a fost un eveniment intim, foarte intim. Am ales să fim doar noi, nașii și Dumnezeu și de asta nu am făcut niciun fel de declarații și niciun fel de tăvălug asupra acestui subiect pentru că în urma pelerinajului din Muntele Athos, mi-am dat seama că până la urmă, taina căsătoriei este o taină și nu trebuie neapărat să o împarți cu cineva, cel puțin, nu

slujba religioasă. ”, a declarat Carmen de la Sălciua pentru un post de televiziune.

Carmen de la Sălciua își dorește să facă botezul în locul petrecerii de nuntă

Citește si: ,,Lăsați câinii să latre.” Carmen de la Sălciua, mesaj dur pe rețelele de socializare pentru mama Geta

Citește și: Ce se întâmplă cu relația dintre Ahmed și Veronica: „Nu-mi place cum ești”. Aflați ce se va întâmpla între cei doi concurenți din „Casa iubirii”, în ediția de marți, 23 decembrie, de la 10:00 și 16:30, la Kanal D- kanald.ro

Citește și: Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan- stirilekanald.ro

Carmen de la Sălciua, declarații despre o eventuală sarcină

Atât Carmen, cât și Marian, își doresc să devină părinți în viitorul apropiat, mai ales că acum și-au unit destinele și în fața lui Dumnezeu. Vedeta a declarat că și-ar dori ca în locul petrecerii de nuntă, și-ar dori să facă un botez atunci când va fi cazul.

 „Dacă Dumnezeu ajută și va fi totul bine și vom avea un bebe pe viitor, atunci voi face doar botezul pentru că nu îmi doresc să mai fac încă o dată nuntă și să mă mai îmbrac în rochie

de mireasă. Este deja prea mult pentru că eu am mai fost căsătorită. Nu îmi doresc să îmbrac de atâtea ori rochia de mireasă și să fac 100 de petreceri. Poate vom organiza un botez.”, a mai spus artista.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Culiță Sterp și Carmen de la Sălciua, marea dispută din noaptea nunții. “Ce caută asta aici?”

Ce trebuie să faci neapărat în 2025, în funcție de zodie! Mai ai doar câteva zile la dispoziție

Denisa Coțolan a născut! Iancu Sterp a devenit tătic pentru prima dată și a postat prima imagine cu bebelușul

Edi, primele declarații după ce a fost eliminat din „Casa Iubirii”! CE A PUTUT să spună fostul concurent despre Moldo și Dorobanțu abia după ce a plecat acasă: „O să rămân în relații bune cu amândoi probabil. Nu am rămas certat cu nimeni”

,,Cel mai rău lucru.” Motivul pentru Carmen de la Sălciua a ales să păstreze secretă ziua nunții ei

EXCLUSIV INTERVIU Alina Sorescu, pregătită să o ia de la zero în 2026! Artista ne-a dezvăluit unde își va petrece sărbătorile!

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies