Asa arata baietelul Gabrielei Spanic dupa ce a fost otravit in urma cu cativa ani! Pustiul si-a revenit complet si este adorabil

Asa arata baietelul Gabrielei Spanic dupa ce a fost otravit in urma cu cativa ani! Pustiul si-a revenit complet si este adorabil

Fiul Gabrielei Spanic s-a refacut complet, dupa ce in urma cu mai multi ani a fost otravit.

 

Gabriela Spanic si fiul sau au fost victimele unui tentative de asasinat, vedeta a fost otravita de fosta ei asistenta personala, Maria Celeste Fernandez.

 

 

La acel moment au avut de suferit atat diva, cat si Gabo, fiul ei, dar si mama sa. Toti trei au ramas cu sechele in urma intoxicatiei cu sulfat de amoniu, din anul 2010. 

 

Cei trei au ajuns la spital mai mult morti decat vii si nu credeau ca vor mai scapa cu viata. 

 

 

In prezent, cel mic are 8 ani si, spune artista, si-a revenit complet. Pustiul arata foarte bine si nu pare sa mai aiba probleme de sanatate, scrie wowbiz.ro.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Zodiacul turcesc si secretele sale. Ce zodie esti si cum te defineste aceasta

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

EVALUARE NAȚIONALĂ 2026: Regulile pe care trebuie să le respecte elevii de clasa a VIII-a. Azi, 24 iunie, ei susțin proba scrisă la matematică

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro