Andreea Bănică a răbufnit pe rețelele de socializare! Ce mesaj a transmis artista, pentru toate persoanele care au comentat negativ despre aparițiile sale? "Am rugămintea să vă abțineți când nu aveți ceva frumos de spus!"

Andreea Bănică a răbufnit pe rețelele de socializare! Ce mesaj a transmis artista, pentru toate persoanele care au comentat negativ despre aparițiile sale? "Am rugămintea să vă abțineți când nu aveți ceva frumos de spus!"

Sătulă de comentariile răutăcioase din mediul online, aceasta a decis că este momentul să pună piciorul în prag și să reacționeze.

Una dintre cele mai cunoscute și îndrăgite artiste, de la noi din țară, Andreea Bănică,  are o carieră de succes, dar și o familie pe măsură. Artista obișnuiește să împartă momente din viața sa, cu toți cei care o urmăresc în mediul online, în ciuda comentariilor răutăcioase pe care le primește deseori. Cu toate acestea, artista a decis să nu se mai abțină și să transmită un mesaj, special pentru a viza aceste persoane.

Ce mesaj a transmis Andreea Bănică, pe rețelele de socializare

Citește și: Fotografiile postate de Andreea Bănică din vacanță, înainte ca starea ei de sănătate să se înrăutățească. “Când a intrat Lucian în cameră, s-a speriat.”

Andreea Bănică a răbufnit pe rețelele de socializare! [Sursa foto: Facebook]

Citește și: Andreea Bănică vorbește despre cum se simte după 9 zile de răceală. Artista a povestit despre cum a fost ziua de filmare pentru ea. „Nu-mi recuperez energia.”

În cursul zilei de ieri, artista a postat pe pagina sa de Instagram, o fotografie la Story , acolo unde a atașat și un mesaj adresat tuturor persoanelor care obișnuiesc să îi aducă jigniri și diverse răutăți pe rețelele de socializare. Ba chiar mai mult, Andreea Bănică a punctat faptul că nu mai lasă de la ea și va răspunde cu aceeași monedă, ba chiar va bloca aceste persoane.

Citește și: Cine este Alexandru, noul concurent din „Casa iubirii”! Tânărul a intrat în emisiune cu o singură fată în minte- kanald.ro

Citește și: Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...- stirilekanald.ro

“Ăștia care comentați că am eu decolteu mare sau fusta prea scurtă, că mă îmbrac ca… că îmi sar sânii în body.... că sunt bătrână, că mi-a trecut vremea, că sunt operată, ciocul mic! E timpul să nu vă mai erijați (n.r. atribuie fără niciun drept o situație) în afirmații pe pagina mea și în casa mea că dau cu matura! Mă pricep tare la curățenie este una dintre cele mai frumoase calități ale mele. Am rugămintea să vă abțineți când nu aveți ceva frumos de spus și când vă vin toate frustrările în minte! Nu este nimeni vinovat de frustrările și neajunsurile voastre! Nu mă mai criticați, jigniți voi pe mine că nu am creat aceste pagini pentru așa ceva! Războaie de genul nu mă interesează, nu intru pe paginile voastre să vă judec. Nu vă mai creați pagini fictive ca să dați comentarii jignitoare. Multe sunteți penibile, neajunse, neîmplinite, urâte la trup și suflet, majoritatea femei.... femeile care ar trebui să se apere între ele, nu să râdă unele de altele. De fiecare dată citesc mesaje penibile și jignitoare și blochez pagini. Nu văd rostul acestui bullying... nu am făcut vreodată așa ceva și vă anunț pe această cale că voi reacționa direct, nu mai tac, răspund cu aceeași monedă celor care merită. Indiferent că sunt persoană publică. Un om nu merita acest soi de bullying, indiferent ce face sau că ce se ocupă și nu trebuie să se lase umilit pentru că este persoană publică. Dacă nu am părinți să mă judece nu vă dă nimeni vouă, dreptul să faceți asta. Aseară m-am crucit ce am văzut pe Facebook-ul meu, TikTok și aici în Instagram (ce-i drept nu puțin). De aceea aleg această platformă în care nu văd încă foarte mulți prosti! Vă mulțumesc celor din comunitatea mea că mă urmăriți și credeți că aveți ce vedea și învăța! Pe toți am să vă rog frumos să nu vă bagați în scandaluri cu diverși, să începeți războaie pe contul meu, ci să dați report, și să trimiteți în privat spre atenția mea ca să blochez toți needucații!”, a punctat Andreea Bănică, pe contul său de Instagram, la Story.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Andreea Bănică vorbește despre cum se simte după 9 zile de răceală. Artista a povestit despre cum a fost ziua de filmare pentru ea. „Nu-mi recuperez energia.”

Kate Middleton, confundată cu Regina Marii Britanii. Reacția ei a cucerit imediat inimile oamenilor

Armin Nicoară, filmat în timp ce încerca să sărute o altă femeie! Saxofonistul s-a ales cu un val de critici: „Să îți fie jenă!”

Detalii cutremurătoare despre tânăra găsită într-un SAC DE GUNOI la o groapă de gunoi. Ce s-a întâmplat înainte de DESCOPERIREA MACABRĂ și cine este, de fapt, criminalul Daianei: "Dispreț absolut față de..."

VIDEO A început sezonul țânțarilor: doar femelele înțeapă și iată cum ne putem proteja

Sâmbătă, de la ora 14:45, la ”ROventura”, Moinești, o veritabilă destinație de vacanță

(P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro