Vulpița l-a părăsit pe Viorel! Cu cine trăiește acum tânăra din Blăgești? Vestea care a șocat-o pe Mirela Vaida

Veronica Stegaru a luat o decizie cu care a luat-o prin surprindere chiar și pe Mirela Vaida. Vulpița și-a făcut bagajele și a plecat.

Vulpița din Blăgești surprinde din nou! În ediția de joi, 25 iunie, a emisiunii prezentate de Mirela Vaida, Veronica Stegaru a făcut un anunț cu care i-a șocat pe telespectatori, dar și pe Mirela Vaida. De ce? Ei bine, tânăra l-a părăsit pe Viorel și a anunțat în direct că a plecat din apartamentul în care locuia cu Viorel. 

Vulpița l-a părăsit pe Viorel! Cu cine trăiește acum tânăra din Blăgești? Vestea care a șocat-o pe Mirela Vaida

Vulpița l-a părăsit pe Viorel! Cu cine trăiește acum tânăra din Blăgești?  Se pare că relația soților din Blăgești atârnă pe un fir de ață și nu prea mai există cale de împăcare între cei doi, mai ales după nenumăratele discuții din ultimele săptămâni.

Veronica și Viorel Stegaru se ceartă zilnic și își aduc acuzații grave unul altuia. Ei bine, Vulpiței i s-a umplut paharul și a pus piciorul în prag. Sătulă de reproșurile soțului ei, aceasta și-a făcut bagajele și a plecat. Unde și cu cine?

vulpita

Citeste si: De ce Vulpița nu va putea avea niciodată mașina de la Rafaelo! Nici măcar cântărețul nu știa asta

Citeste si: S-a terminat cu Vulpița? Mirela Vaida a făcut anunțul: „Nu mai suport nici eu atâtea scandaluri”

Vulpița l-a părăsit pe Viorel! Cu cine trăiește acum tânăra din Blăgești?  La un moment dat, în timpul emisiunii, Mirela Vaida a întrebat-o pe Vulpița dacă mai trăiește cu Viorel, iar spre surprinderea prezentatoarei de televiziune, răspunsul tinerei din Blăgești a fost un NU categoric.

Veronica s-a separat fizic de tatăl fetiței ei, după luni întregi de scandaluri.

„Voi v-ați separat? Deci nu mai locuiți împreună, nu?”,   a întrebat-o Mirela Vaida pe Vulpița.

„Nu!”,  a fost răspunsul acesteia din urmă.

Totodată, Veronica nu a vrut să lase loc interpretărilor și a spus că s-a mutat singură la hotel.

Vulpița l-a părăsit pe Viorel! Cu cine trăiește acum tânăra din Blăgești? A fost supusă detectorului de minciuni! Este sau nu bătută de Viorel?

Vulpița a fost supusă detectorului de minciuni! Veronica din Blăgești a acceptat să facă testul poligraf pentru a face lumină într-un caz extrem de controversat. Viorel a fost acuzat că o agresează pe Vulpița, afirmații susține și de Emyly Burghelea, fosta asistentă TV de la Acces Direct.

vulpita

Citește și: Rezumat episodul 77 „O dragoste”, difuzat marți, 23 iunie 2026, la Kanal D: Fatih se desparte de Cansu și îi cere divorțul lui Gorkem în seprenața că va reuși să se împace cu Doga- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Întrebată dacă a fost bătutuă de soțul ei, Vulpița a răspuns că „Nu!”. Testul poligraf a arătat că Veronica a spus adevărul. Întrebată dacă și-a acuzat soțul din dorința de a câștiga mila publicului, aceasta a răspuns pozitiv.

Moderatoarea emisiunii, Mirela vaida, a criticat-o dur pe Veronica, după aflarea rezultatelor testului poligraf.

„Astfel de lucruri pe care tu le consideri nevinovate pot băga oameni nevinovați în închisoare. L-ai acuzat pe Marian de viol, să nu uităm.(...) Acum îl acuzi pe soțul tău că te lovește. Violența domestică este infracțiune. Cred că e închisoare de la 6 luni la 3 ani”, a declarat Mirela Vaida.

Citește continuarea AICI

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce spune Sorin Copilul de Aur despre familie. Mărturisirile artistului despre soția lui: “Niciun bărbat nu e sfânt.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Alertă în Grecia: un pește toxic se răspândește rapid în apele mării și poate mușca turiști. Medici avertizează: „Conține o toxină foarte periculoasă”

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro