Vine Apocalipsa! Fenomenul înfricoșător filmat în Marea Neagră VIDEO

Vine Apocalipsa! Fenomenul înfricoșător filmat în Marea Neagră  VIDEO
Vine Apocalipsa! Fenomenul înfricoșător filmat în Marea Neagră VIDEO

Deși despre Europa se știe că are climă temperat-continentală, fenomenele extreme nu mai sunt de ceva vreme o raritate, ci o obișnuință.

Mai multe tornade au fost filmate în Marea Neagră! Trombele marine și-au făcut apariția pe litoralul rusesc. Tornadele pe apă au fost surprinse în apropiere de Sochi, acolo unde au avut loc și Jocurile Olimpice de Iarnă, dar și la Gelendzhik şi Krasnodar.

Citeste si: Vorbeşti cu tine însuţi? Motivul halucinant pentru care faci acest lucru

Citeste si: Horoscop miercuri, 17 iulie. Lacrimi amare pentru o zodie greu încercată! Nu se mai termină!

Citeste si: Avertisment cutremurător! Scenariul TERIFIANT din The Day After Tomorrow devine realitate? Ce ne așteaptă în viitorul apropiat. E înfricoșător!

Fenomenele  extreme spectaculoase au fost filmate de mai mulți turiști aflați pe coasta rusă a Mării Negre. Astfel, nu departe de ţărm, oamenii au surprins trombe marine impresionante, care daca s-ar fi apropiat de țărm, ar fi creat un dezastru! 

Fenomenul înfricoșător filmat în Marea Neagră!

Și în România par să-și facă apariția din ce în ce mai des astfel de fenomene extreme. O nouă tornadă s-a format în țara noastră la Miercurea Ciuc, iar fenomenul meteo extrem a fost surprins de localnici. Fuiorul de apă și praf s-a format chiar săptămâna aceasta foarte aproape de oraș și a reprezentat deja a doua tornadă care a avut în ultimele 48 de ore, după cea de la Arad.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Anca Serea a dezvăluit regulile de eleganță pe care orice femeie ar trebui să le respecte. Cum trebuie să stea o femeie pe scaun: „Eleganța nu e întâmplătoare.”

Gestul lui Cristian Mungiu, la Cannes! Care este explicația

Rezultatele autopsiei lui Robert, elevul de clasa a VIII-a din Bacău, care a murit în curtea școlii. Ce spune mama băiatului

Bunicul Andreei Micu, MARCAT DE VESTEA CARE A CUTREMURAT FAMILIA: "Offff! Mă Puiu lui tătăițu, stau și mă întreb: Unde ai găsit...". Detalii dureroase despre cazul adolescentei de 17 ani

Caz șocant într-o comună din județul Buzău! Un copil de patru ani a fost sfâșiat de un câine ciobănesc: „Animalul era legat şi cel mic a mers să-i dea de mâncare”

Andreea Micu, o tânără interpretă de muzică populară, s-a stins din viață la doar 17 ani. Artistei i s-a făcut rău înainte de un spectacol: ,,Andreea noastră nu mai cântă”

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro