Criss îi sare în apărare lui Robert, după ce Dorobanțu a intervenit în conflictul său cu Veronica.
Este cunoscut deja faptul că cei doi nu se înțeleg de multă vreme, însă de această dată, Criss a vrut să îi ia apărarea lui Robert și a intrat în conflict cu Dorobanțu.
Deși Robert a început să îi aducă acuzații Veronicăi, conflictul s-a mutat instant între Dorobanțu și Criss
Citește și: VIDEO Conflict aprins între Patricia și Veronica! De la ce a început totul? "Of Doamne, ce teatru..."
Veronica: Cât despre susținători și ce se întâmplă în online, mi-aș fi dorit eu să am timpul tău Robert, să stau eu în online, dar din păcate nu-l am, am alte chestii mai importante de făcut.
Robert: Veronica, de fiecare dată ești afectată, și la faza cu Andrei, și la faza cu Cristi, ești singura care postează în online și este foarte interesată de online, tu te auzi ce vorbești acum?
Veronica: Dar ce tot vorbești tu despre Andrei, că Andrei este un subiect închis de o lună. Nu vorbi odată cu mine, te rog frumos, că vorbesc eu. Tu te auzi pe tine, că vorbesc eu?
Robert: Dar tu te auzi ce vorbești acum? Că nu ești interesată de online, când tu știi tot ce se învârte în online?
Dorobanțu: Dar de ce vorbești de Andrei, dacă s-a terminat subiectul ăsta de mult?
Criss: A dat un exemplu că a fost afectată de hate, cum adică “de ce vorbești de Andrei”?
Dorobanțu: Dar de ce țipi?
Citește și: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12- catena.ro
Criss: Păi cum să-l întrebi “de ce vorbești de Andrei .”? A dat un exemplu.
Dorobanțu: Lasă tonul mai jos, te rog frumos.
Criss: Nu vreau!
Dorobanțu: Nu vreau să-ți aduc aminte că ești domnișoară, că dacă nu, vorbim de la bărbat la bărbat.
Criss: Aoleu… și tu ești bărbat… ce crezi? Și ai țipat la femei pe aici…
Dorobanțu: Dacă vrei, vorbim de la bărbat la bărbat și n-o să-ți placă.
Criss: Tu ai vorbit cu mine de la femei la femeie mult timp, și nu doar cu mine, așa că… te rog frumos.
Dorobanțu: Dar de ce faci d-astea (n.r. i-a bătut obrazul)?
Criss: Păi tu ai făcut.
Dorobanțu: Păi vezi că mă jignești acum și s-ar putea să-ți fac și eu un program, Criss…
Criss: Ți-am întors-o, lasă-mă cu programele tale, că programele tale sunt jos.
Dorobanțu: Uită-te în oglindă și amintește-ți că ești domnișoară.
Citește și: Băiețel de 7 ani mort după ce a fost pedepsit de părinți să mănânce forțat- stirilekanald.ro
Criss: Și tu uită-te în oglindă și amintește-ți că ești bărbat și nu te mai certa cu femeile cot la cot…
Dorobanțu: Dacă mă pun să vorbesc de la bărbat la bărbat cu tine, iar o să te victimizezi pe aici că “eu sunt femeie, că se ceartă cu femeile”.
Criss: Păi asta ai făcut de când ai venit în casă.
Dorobanțu: Bine, doar te-am atenționat, ți-am zis!
Criss: Bine, culcă-te la loc!
Robert: Dorobanțu, e o fată și cred că trebuie să o respecți.
Dorobanțu: E o fată și trebuie să se comporte ca o femeie.
Robert: Văd că te-ai prins foarte rău acum, puteai să-i spui “comportă-te mai frumos”, și atât.
Dorobanțu: Păi i-am zis să lase tonul mai jos.