Un nou Sultan, pregatit sa cucereasca Romania

Un nou Sultan, pregatit sa cucereasca Romania
Un nou Sultan, pregatit sa cucereasca Romania

Ekin Koc, tanarul actor care il interpreteaza pe Ahmed, din serialul “Kosem”, ce va debuta la Kanal D luni, 23 ianuarie, de la ora 20:00 si va fi difuzat de luni pana joi, de la aceeasi ora, il intruchipeaza pe cel mai tanar sultan din istoria Imperiului Otoman.

Ahmed se nastea la 24 de ani de la moartea stra-strabunicului sau, Suleyman Magnificul. Acesta ajunge pe tron dupa moartea fulgeratoare si neasteptata a tatalui sau, Mehmed al II-lea, in 1603.



Fan declarat al serialului “Suleyman Magnificul”, Ekin Koc spune ca acest serial l-a inspirat in realizarea propriului sau rol. “Am fost impresionat de. In acel serial am vazut putere! Cand urmaresti productia, te impresioneaza prezentarea mai umana a personajelor”, spune Ekin Koc. 

Pe Ekin Koc, cel care ii da viata sultanului Ahmed, il veti putea urmari in serialul “Kosem”, difuzat la Kanal D, incepand de luni, 23 ianuarie, la ora 20:00, la Kanal D!

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Sâmbătă, de la ora 14:45, la ”ROventura”, Vrancea, un ținut unic, de poveste

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”

Povestea Rodicăi, pisica de la Stația Meteorologică de pe Vârful Omu! Felina trăiește de ani buni la 2.500 de metri altitudine: „E curată, harnică şi e un mare vânător”

Au trecut 42 de ani de când Amza Pellea a plecat dintre noi! Ce mesaj a transmis pe rețelele de socializare, fiica sa, Oana? "Ai plecat puțin..."

ȘOC TOTAL în „Casa iubirii”! De necrezut cine apare în emisiune! Concurenții rămân MASCĂ

Breaking news pentru românii cu probleme de sănătate!


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies