Surpriza, cum a aratat Corina Chiriac la utima aparitie in public? Cantareata are 69 de ani, dar secretele tenului ei sunt incredibile. VIDEO!

Surpriza, cum a aratat Corina Chiriac la utima aparitie in public? Cantareata are 69 de ani, dar secretele tenului ei sunt incredibile. VIDEO!
Surpriza, cum a aratat Corina Chiriac la utima aparitie in public? Cantareata are 69 de ani, dar secretele tenului ei sunt incredibile. VIDEO!

Marea artista a dezvaluit cum se reuseste sa se mentina, fara ajutorul chirurgiei estetice

Corina Chiriac se prezinta senzational in public! Desi mai are doar doua luni si implineste 69 de ani, cantareata pare a spune, asemenea melodiei sale, “Opriti timpul”, in privinta in aspectului sau exterior.

Corina Chiriac a avut o aparitie surprinzatoare la Cerbul de Aur. Ce a spus despre pielea alba si lipsa ridurilor

Doamna muzicii usoare romanesti arata foarte bine, desi nu are nici macar o interventie estetica majora.

Drept dovada Corina Chiriac a avut o aparitie surprinzatoare la Cerbul de Aur, unde a uimit pe toata lumea cu pielea alba si fara riduri. Care sa ii fie secretul?! Ei bine, noi am aflat chiar de la ea.

"Nu stau cu fata la soare. Niciodata! Soarele distruge, incet-incet mai multe straturi de pe ten. Probabil conteaza mult si faptul ca ma demachiez in fiecare seara, imi fac masaj cu crema si, atentie, cel mai important, folosesc numai creme romanesti, vreau sa subliniez acest lucru.

Sunt proaspete, nu au conservanti, nu au parfum si nu au traversat oceanele cu vaporul. Cateodata eu le combin cu vitamina A, cu vitamina E uleioasa, cu iaurt sau galbenus de ou. In concluzie, fetelor, aveti grija de voi si nu uitati ca putem sa aratam bine si fara sa recurgem la tot felul de nenorociri", a declarat artista.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cea mai buna salata de muraturi asortate. Reteta doamnei Gina Bradea nu necesita sterilizare

Apariția care a emoționat Marea Britanie! Kate Middleton și Regele Charles, reuniți pentru o cauză care le-a schimbat viața.

Scena sfâșietoare cu soția polițistului din Piatra Neamț, ucis de propriul fiu. S-a așezat pe jos, la căpătâiul lui, împietrită de durere

Noi detalii despre cazul polițistului găsit împușcat într-o pădure. CE S-AR FI ÎNTÂMPLAT în urmă cu 3 ani pare să fi avut UN IMPACT DEVASTATOR asupra lui. Această informație scoasă la iveală de apropiați AR PUTEA AVEA LEGĂTURĂ cu tragedia: "Sunt în..."

Emrah Altintoprak, actorul care joacă rolul Mustafa în serialul „O dragoste”, apariție de senzație în compania colegelor saie, pe platourile de filmare

AVERTISMENT de la ANM! Vine codul GALBEN în România... Vezi mai mult

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro