„Stăteam și plângeam.” Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență. Actrița a povestit totul

„Stăteam și plângeam.” Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență. Actrița a povestit totul
„Stăteam și plângeam.” Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență. Actrița a povestit totul

Doina Teodoru este una dintre cele mai apreciate actrițe, care, datorită talentului de care a dat dovadă a reușit să strângă o comunitate foarte mare de persoane care o apreciază.

Atunci când vine vorba despre viața personală, actrița preferă să țină anumite aspecte doar pentru ea, dar, în urmă cu puțin timp, s-a deschis în fața celor de acasă și a vorbit despre un episod trist din adolescență.

Citește și: ”S-a schimbat un pic dinamica dintre noi.” Cum reușesc Doina Teodoru și Cătălin Scărlătescu să își gestioneze discuțiile aprinse

Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență

Doina Teodoru a mărturisit că are o amintire neplăcuta pe care a folosit-o în meseria ei. Când avea 14 ani, avea un câine, care a decedat chiar în fața ei.

„Am o amintire neplăcută pe care am folosit-o, știu că sună un pic masochist, în meseria mea. A fost un eveniment tragic când aveam 14 ani.

Aveam un câine, care era destul de în vârstă, și l-am scos la plimbare, se mișca foarte greu. Și, la un moment dat, am traversat o străduță destul de îngustă, câinele a rămas ușor în urmă și a trecut o Dacie peste el de două ori, în fața ochilor mei. Eu strigând să oprească mașina, omul respectiv nu a oprit, și a fost fix o chestie ca în filme, în care eu, cu câinele în brațe, stăteam și plângeam.
M-a marcat un pic acel eveniment, dar, ca să pot să trec de el, l-am folosit în meserie. Și a fost ca un soi de terapie. Retrăindu-l, l-am consumat. Am plâns destul”,
  a spus Doina Teodoru, pentru Catine.ro.

Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență
Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență[Sursa foto: Instagram]

Doina Teodoru, despre posibilitatea de a deveni mamă

În cadrul unui interviu, Doina Teodoru a discutat despre posibilitatea de a fi mamă și a spus că nu este ceva prioritar.

„Cred că o să fac un copil la un moment dat, de ce nu? Dar repet, dacă e să se întâmple bine, dacă nu, nu. Nu toate femeile trebuie să facă copii, suntem foarte mulţi pe planeta asta.”, a mai precizat partenera celebrului bucătar, pentru FANATIK.

Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență
Ce moment a marcat-o pe Doina Teodoru în adolescență[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Cine este Cătălin Scărlătescu. „Am zis că vreau să fac o schimbare!"



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

“Viața să îți fie o bucurie!” Ce gest neașteptat a făcut Marcela Fota, cu ocazia zilei de naștere a iubitului său mai tânăr. Artista a făcut furori pe rețelele de socializare

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

EXCLUSIV | O româncă celebră, legătură periculoasă cu Jeffrey Epstein! În 2003, pedofilul american i-a plătit mamei ei o călătorie de peste o mie de dolari

UN DETALIU OBSERVAT ABIA ACUM ar putea explica despărțirea foștilor concurenți din Casa Iubirii. Totul s-ar fi petrecut chiar în cea mai importantă și crucială perioadă din viața lui Ahmed. Susținătorii Veronicăi nu-și revin din ȘOC: "Nu cred asta!"

Cum a apărut Iulia Vântur în fața spitalului unde este internat tatăl lui Salman Khan. Oamenii au rămas surprinși. Care este starea bărbatului

UPDATE Codurile galben și portocaliu de viscol și ninsori, extinse. Stratul de zăpadă ajunge până la 50 cm

VIDEO Român arestat în Italia după ce a încercat să răpească o fetiță de un an și jumătate! Micuța a fost grav rănită


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies