Solutia Nicoletei Luciu pentru decolorarea parului acasa, fara sa-l arzi

Solutia Nicoletei Luciu pentru decolorarea parului acasa, fara sa-l arzi
Solutia Nicoletei Luciu pentru decolorarea parului acasa, fara sa-l arzi

Convinsa fiind ca orice produs am folosi, la orice salon am merge, substanta care decoloreaza parul este daunatoare pentru podoaba capilara, Nicoleta Luciu foloseste o masca naturala pentru decolararea parului, pe care le impartaseste fanelor sale.

“Poti obtine reflexii superbe in par si il poti deschide cu cateva nuante bune daca urmezi acest truc extrem de simplu. Ai nevoie de doar trei ingrediente: apa fierbinte, zeama de lamaie, un pliculet de ceai de musetel. Adauga in ceasca cu apa fierbinte pliculetul de ceai de musetel si lasa-l la infuzat 10 minute. Apoi, adauga zeama dintr-o jumatate de lamaie si aplica tot continutul in parul tau. Insista pe zonele pe care vrei sa le iluminezi mai bine. Lasa compozitia sa actioneze timp de 20 de minute. Pont: pune-ti o punga in cap in tot acest timp, accentueaza efectul! Apoi, spala-ti parul asa cum o faci in mod normal”, scrie Nicoleta Luciu pe blogul personal.

Roscata marturiseste ca efectele se vad chiar de la prima utilizare. “Dar daca faci asta la fiecare spalare a parului de minimum 5 ori, vei observa diferente majore, avand, in continuare, firul de par sanatos si stralucitor”.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ilinca Vandici, despre sarcina! Ce pofte de graviduta are si cate kilograme a luat: "Statul in picioare ma oboseste"

Perioade benefice pentru tine, în 2026, în funcție de zodie!

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

Cu ce ACUZAȚII șocante se confruntă Florin Vasilică după moartea lui Ion Drăgan: "Să vă fie rușine! Nici la o astfel de veste tragică nu aveți gram de empatie și sensibilitate? M-au acuzat că..."

Chiftelute de cartofi - Gustare gata in numai 5 minute

Andreea Mantea anunță numele primului finalist din „Casa iubirii”! Aflați cine va intra în marea finală în ediția de duminică, 28 decembrie, difuzată de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

Crimă șocantă de Crăciun! Un bărbat de 36 de ani, ucis într-un scandal cu peste 20 de persoane. Victima a fost lovită în zona capului de 4 persoane, inclusiv un minor de 14 ani, pe care nu îi cunoștea


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies