Secretul Andreei Mantea pentru o siluetă de invidiat! Ce consumă prezentatoarea TV în fiecare dimineață: „Sunt antiinflamatoare, antimicrobiene, funcționează foarte bine asupra organismului!”

Secretul Andreei Mantea pentru o siluetă de invidiat! Ce consumă prezentatoarea TV în fiecare dimineață: „Sunt antiinflamatoare, antimicrobiene, funcționează foarte bine asupra organismului!”
Secretul Andreei Mantea pentru o siluetă de invidiat! Ce consumă prezentatoarea TV în fiecare dimineață: „Sunt antiinflamatoare, antimicrobiene, funcționează foarte bine asupra organismului!”

Vedeta Kanal D a reușit să slăbească miraculos.

Andreea Mantea reușește la vârsta de 37 de ani să se mențină într-o formă de invidiat. Vedeta Kanal D sfidează cu brio trecerea timpului și se bucură de un aspect proaspăt și plăcut al tenului și al pielii, dar și de o siluetă armonioasă, trasă prin inel. Deși nu s-a confruntat niciodată cu kilogramele în plus, în ultimul timp, prezentatoarea TV a surprins cu fiecare apariție a sa, având o talie subțire ca de viespe.

Acum, în cadrul unui interviu oferit în exclusivitate pentru WOWnews, Andreea Mantea a dezvăluit care este secretul său și cum reușește să se mențină în formă.

Citește și: Ce spune Andreea Mantea despre filtrele pozelor de pe rețelele de socializare și dacă ea folosește aceste artificii de înfrumusețare. “A devenit un trend.”

Secretul Andreei Mantea pentru o siluetă de invidiat! Ce consumă prezentatoarea TV în fiecare dimineață
Andreea Mantea[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Cum se vede Andreea Mantea. Cât de mulțumită este prezentatoarea TV de propria persoană. „Eu am fost comparată toată copilăria mea.”

Ce pune Andreea Mantea în apă, în fiecare dimineață?

Secretul Andreei Mantea pentru o siluetă de invidiat! Ce consumă prezentatoarea TV în fiecare dimineață
Andreea Mantea[Sursa foto: Instagram]

Moderatoarea emisiunii „Casa Iubirii” susține că perioada stresantă din ultimul timp a ajutat-o să se mențină în formă. Cu toate acestea, Andreea Mantea are anumite obiceiuri pe care le practică de mulți ani și de la care nu se abate. Mai exact, în fiecare dimineață, pentru un plus de hidratare, frumoasa brunetă pune puțină sare în apă.

Mai mult decât atât, Andreea Marin este o consumatoare înrăită de ceaiuri și apelează în același timp și la băuturi aromate cu diferite plante medicinale, care au efecte spectaculoase asupra organismului.

Mă consum foarte mult și mă agit foarte mult. Anumite persoane poate pun câteva kilograme atunci când vine vorba de stres. La mine, din fericire, s-a întâmplat invers. Beau foarte mult ceai de toate felurile, fac un amestec.

Îmi pun în apă dimineața puțină sare și îmi mai pun în alte sticle, în fiecare seară, pe unele le las la frigider, iar pe altele la temperatura camerei, îmi pun în ele salvie, rozmarin, oregano, mentă, castravete, în funcție de cum vreau eu să aibă apa respectivă aroma. Ele sunt foarte bune. Sunt antiinflamatoare, antimicrobiene, funcționează foarte bine asupra organismului .”, a declarat Andreea Marin, în cadrul unui interviu oferit în exclusivitate pentru WOWnews.
 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Zanni, despre discriminările la care a fost supus atunci când s-a angajat la o pizzerie! „Eram ajutor de bucătar, la ospătărie nu mă primeau pentru că eram tatuat și urât! Le sperii clienții.”

Toate privirile au fost asupra Mirabelei Grădinaru. Apariția care marchează o premieră pentru partenera lui Nicușor Dan

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Trei bărbați au obligat o minoră de 16 ani să se prostitueze

VIDEO Mii de credincioși la hramul Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou din Suceava: o zi de sărbătoare cu momente tensionate

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro