Sânziana Negru și iubitul ei s-au despărțit: „A fost cea mai frumoasă relație”

Sânziana Negru
Sânziana Negru s-a despărțit de iubitul ei

Tânăra a dezvăluit ce s-a întâmplat, după doi ani și jumătate de relație și de ce a ajuns împreună cu fostul iubit la această decizie radicală.

Veste neașteptată în showbiz. După doi ani și jumătate, Sânziana Negru și Bogdan Mustățea au decis să își spună adio.

Toată lumea aștepta să îi vadă în fața altarului, însă unul dintre cele mai îndrăgite cupluri de influenceri din România a pus punct poveștii de dragoste.

Sânziana Negru a decis să spună lucrurilor pe nume și să zică adevărul despre povestea lor.

„Eu nu sunt adepta vorbitului prea mult despre relații, despre familie, pentru că mi se pare că trebuie să rămână private. Am share-uit cu voi anumite lucruri în măsura în care m-am simțit confortabilă, dar pe unele am preferat să le țin pentru mine, pentru că este mai bine ca mai puțină lume să știe ce se întâmplă la tine acasă, întotdeauna. Pentru că atât eu cât și Bogdan ne desfășurăm munca pe aceste canale, pe social media și munca noastră s-a îmbinat cu relația am simțit nevoia să împărtășesc următoarele lucruri cu voi.

Probabil ați observat că Bogdan lipsește de pe Instagtram-ul meu de ceva timp.” își începe Sânziana discursul din Insta Story.

Sânziana Negru
Sânziana Negru iubit[Sursa foto: Instagram]

„Motivul este cel la care s-a gândit mai multă lume și anume că ne-am despărțit. Am decis amândoi acum câteva săptămâni că e decizia corectă pentu noi, în momentul de față. N-am să intru în detaliile motivelor, pentru că astea ne privesc doar pe noi doi și atât.

Am vrut, în primul rând, să scap de presiunea asta de a ști doar eu. A fost o relație cu foarte multe experiențe, experiențe pe care noi le-am trăit împreună și pe care le-am împărtășit aici cu voi. Probabil mulți dintre voi empatizați cu noi și cu ce am format noi în ultimii doi ani și jumătate.”, a povestit ea pe Instagram.

Sânziana Negru, momente grele după despărțire

În plus, aceasta a evitat să spună ce s-a întâmplat în relația lor, dar a recunoscut că nu este deloc ușor, mai ales că a fost o relație extrem de frumoasă.

„Sincer, cred că a fost cea mai frumoasă relație a mea de până acum prin prisma tuturor lucrurilor pe care le-am făcut împreună, a amintirilor pe care ni le-am creat și a experiențelor prin care am trecut amândoi și care, cu siguranță, ne-au format pentru a deveni oamenii care suntem astăzi.”,

a mai spus Sânziana Negru.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Iulia Albu a dat verdictul! Daca pe Dorian Popa l-a facut praf si a primit trofeul BAU, cand a vazut cine a primit trofeul WOW, Andreea Mantea a declarat: "O sa merg la intalnire!"

Ce s-a întâmplat cu Kate Middleton, la ultimele apariții publice. Nu e întâmplător

Ultimele imagini cu saxofonistul Memiș Selciuc în viață! Ce a apucat să spună înainte să se prăbușească: „Cine știe când…”

CE S-A ÎNTÂMPLAT în momentul când Memiș Selciuc s-a prăbușit A ȘOCAT familia și apropiații saxofonistului. GESTUL care i-a revoltat pe cei care au văzut IMAGINILE: "Nu vă este rușine! Nu a apucat..."

VIDEO Plăcerile vinovate ale vedetelor: de la ciocolată la parfumuri scumpe sau investiții în imagine

Horoscop marți, 16 iunie 2026: Semnul zodiacal care își dorește să se afirme și face tot ce îi stă în putere să iasă în evidență

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro