Adriana Ochișanu, despre mariajul cu fiul lui Nicolae Botgros. Ce reproșuri îi aducea fosta soacră. “Când cuțitul ajunge nu la os, la măduva osului, o tai mâncând pământul.”

Adriana Ochișanu, despre mariajul cu fiul lui Nicolae Botgros. Ce reproșuri îi aducea fosta soacră. “Când cuțitul ajunge nu la os, la măduva osului, o tai mâncând pământul.”
Adriana Ochișanu, despre mariajul cu fiul lui Nicolae Botgros. Ce reproșuri îi aducea fosta soacră. “Când cuțitul ajunge nu la os, la măduva osului, o tai mâncând pământul.”

Adriana Ochișanu a vorbit despre mariajul cu Cornel, fiul dirijorului Nicolae Botgros, și motivul pentru care relația nu a mai putut continua.

Adriana Ochișanu și-a făcut curaj, deschizându-și sufletul, în cadrul unei emisiuni TV, acolo unde a vorbit despre mariajul cu Cornel, fiul lui Nicolae Botgros. Aceasta a vorbit și despre motivul pentru care nu a plecat mai repede din acea căsnicie, dar și despre faptul că ascundea foarte multe aspecte de familie.  “Nu pot să zic că n-am trăit amintiri frumoase alături de Cornel. Am avut și amintiri frumoase și momente frumoase din viața mea, dar sunt atât de puține, știi? Poate de aia mi le amintesc.

De ce am stat, că mă mai întreabă multă lume, păi de ce nu ai făcut atunci când a trebuit să faci pasul? Îmi era rușine de părinți, de ce va zice lumea? Pentru că eram într-o familie tradițională, tradițională celebră. Și știi cum e la noi, la români, suntem așa mai conservatori noi, românii, adică ce va zice lumea, gura lumii, cum va reacționa? Când cuțitul ajunge nu la os, la măduva osului, asta e.
O tai așa mâncând pământul, fugind, mâncând pământul. Erau momente pe care le ascundeam, nu le mai spuneam la părinți, adică le ascundeam foarte multe lucruri, dar atunci când era cazul, vorbeam cu mama lui, cu tatăl lui.”
, a povestit Adriana Ochișanu.

Ce reproșuri îi aducea fosta soacră Adrianei Ochișanu?

Citește și: Corneliu Botgros nu vrea să audă de Anișoara Dabija, fosta amantă a tatălui său! Ce a spus tânărul despre gestul lui Nicolae Botgros: „Părinții nu se judecă, pentru asta există Dumnezeu!”

Adriana Ochișanu
Adriana Ochișanu[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Cum trebuie să arate o căsnicie în concepția lui Nicolae Botgros? „Mi-aș dori ca femeia să rămână cu broboada în cap și bărbatul să poarte pălărie.”

Artista a vorbit și despre reproșurile pe care le primea de la fosta soacră, care își dorea ca aceasta să nu mai meargă la cântări și să stea doar acasă, pentru a avea grijă de copil.

Fostul ei partener, în schimb, nu i-a reproșat asta niciodată.  “Am avut impresia că niciodată n-am fost la sufletul soacrei mele. Între noi întotdeauna a fost o concurență și o invidie pentru că eu cântam, aveam succes, eram tânără. Ea mereu, mereu îmi reproșa că o femeie ca tine trebuie să stea acasă, să facă mâncare și să aibă grijă de copil, să nu umble pe la evenimente. Am vrut să-mi întrețin și eu familia, pentru că dacă nu munceam și eu, simțeam foarte multe lipsuri.
Cornel, nu, niciodată nu mi-a reproșat lucrul acesta. Am avut și momente frumoase cu ea, nu pot să neg lucrul acesta. A fost o femeie foarte gospodină, învățam foarte multe lucruri de la ea.”,
a mai spus artista pentru Natalia Mateut.

Citește și: Rezumat episodul 38 „Ai nimănui”, difuzat în 20 mai 2026 la Kanal D: Azize și frații săi își revăd mama pentru scurt timp, înainte ca aceasta să fie răpită- kanald.ro

Citește și: De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani- stirilekanald.ro

Adriana Ochișanu
Adriana Ochișanu[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Corneliu Botgros nu vrea să audă de Anișoara Dabija, fosta amantă a tatălui său! Ce a spus tânărul despre gestul lui Nicolae Botgros: „Părinții nu se judecă, pentru asta există Dumnezeu!”

Cum arăta Alexandra Căpitănescu înainte de celebritate. Este de nerecunoscut în prima sa apariție la TV

S-a aflat abia acum! Cine a venit la înmormântarea Alisiei, tânăra ucisă fără milă în Bihor! Tatăl vitreg al fetei în vârstă de 18 ani a spus totul: „Nu i-am interzis să vorbească cu el”

Ce a spus Jaqueline despre Alexandru imediat după IEȘIREA DIN EMISIUNEA "CASA IUBIRII" și care este MOTIVUL ASCUNS din spatele plecării sale: "Îmi era ciudă că părea prost, pot să zic pe românește, părea..."

VIDEO Alexandru, băiețelul de 5 ani din Sibiu, a fost externat și a ajuns acasă. Părinții micuțului găsit în pădure, primele declarații după ce fiul lor s-a întors în sânul familiei

Horoscop pentru ziua de joi, 21 mai 2026: Un semn zodiacal își schimbă brusc prioritățile și începe să se gândească mai mult la propriul confort

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro