Magda Pălimariu pleacă din România: „Vreau să vă zic aici, tuturor”

Magda Palimariu
Magda Palimariu se muta din Romania

Frumoasa Magda Pălimariu a dezvăluit de ce a decis să plece din România și unde se va muta în următoarea perioadă.

După mai mulți ani în care a fost una dintre cele mai îndrăgite prezentatoare ale rubricii meteo, Magda Pălimariu a anunțat că pleacă din România.

Frumoasa vedetă care s-a căsătorit în urmă cu câteva luni a anunțat pe contul său de socializare că urmează să se mute în Norvegia, țara de origine a soțului său, dar că nu va renunța la rubrica meteo care a consacrat-o.

Magda Pălimariu a scris un mesaj emoționant pe Facebook, prin intermediul căruia și-a anunțat fanii că, în lunile următoare, va sta mai mult plecată din România. Se va stabili în Norvegia, alături de partenerul său de viață, Ionuţ Eriksen.

Magda Palimariu
Magda Palimariu pleaca in Norvegia[Sursa foto: Facebook]

Citeste si: Cine este DALIANA RĂDUCAN, iubita lui Răzvan Simion. „Îmi place să mă descriu ca având un ochi de artist și un ochi de arhitect riguros,dar cu un accent imens pe fiecare detaliu important"

“Mi-ați tot scris în ultima perioadă și vreau să vă zic aici, tuturor, că ne vom vedea în continuare și abia aștept să mă reîntâlnesc cu voi! Însă este adevărat că în următoarea perioadă voi fi mai mult plecată din țară, dar știți că rubrica meteo face parte din viața mea și nu o să renunț la întâlnirile cu voi!

Citeste si: Magda Pălimariu s-a căsătorit în secret! Primele imagini de la nuntă

Așadar, în următoarea perioadă voi sta mai mult timp în Norvegia, să mă bucur de locurile frumoase de aici, să petrec mai mult timp în țara din care face parte familia mea acum și să mă acomodez cu clima și felul în care trăiesc oamenii în aceste locuri.

Magda Palimariu
Magda Palimariu s-a casatorit in secret[Sursa foto: Facebook]

Va îmbrățișez cu drag pe toți și ne vedem aici și pe Instagram în continuare!”, a scris Magda Pălimariu, pe Facebook.

Magda Pălimariu s-a căsătorit cu Ionuț Eriksen

Magda Pălimariu s-a căsătorit pentru a doua oară în urmă cu câteva luni și și-a dorit să fie extrem de discretă în legătură cu viața sa personală. Soțul său este nimeni altul decât Ionuţ Eriksen, președintele Camerei de Comerț Româno-Norvegiene și directorul unei rețele de clinici și laboratoare stomatologice în Norvegia și Ungaria.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

VIDEO Cum a fost pentru Jaqueline experiența în Casa Iubirii și ce anume nu i-a plăcut la Alexandru în interacțiunile lui din casă: "Nu mai puteam."

Cum arăta Alexandra Căpitănescu înainte de celebritate. Este de nerecunoscut în prima sa apariție la TV

Cazul morții medicului Cristian Staicu ia o turnură neașteptată. Ce au descoperit anchetatorii

Moment neașteptat ÎN SCANDALUL EUROVISION 2026! Detaliul trecut cu vederea de toți A FOST ABSERVAT ACUM. Ce rol are Margarita Druță în toată povestea

VIDEO Alexandru, băiețelul de 5 ani din Sibiu, a fost externat și a ajuns acasă. Părinții micuțului găsit în pădure, primele declarații după ce fiul lor s-a întors în sânul familiei

Horoscop pentru ziua de joi, 21 mai 2026: Un semn zodiacal își schimbă brusc prioritățile și începe să se gândească mai mult la propriul confort

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro