Nu mai iese nefardata pe strada! Andreea Raicu se machiaza in masina!

Nu mai iese nefardata pe strada! Andreea Raicu se machiaza in masina!
Nu mai iese nefardata pe strada! Andreea Raicu se machiaza in masina!

Fosta iubita a lui Tudor Chirila este una dintre cele mai frumoase femei din Romania, chiar daca a fost surprinsa deseori si in momente in care pielea ei faciala era “sifonata”.

 

Diferenta dintre aspectul tenului vedetei cu artificii de infrumusetare si aspectul pielii fara astfel de interventii este imensa, tocmai de aceea protagonista noastra are grija, in ultima perioada, sa nu se afiseze nemachiata.
Paparazzii au surprins-o de curand pe fosta vedeta de televiziune, in trafic, la volanul bolidului ei de lux.  In timp ce conducea, diva a vorbit neintrerupt la telefon, iar dupa ce a parcat masina  si-a aplicat un strat de fard pe chip, sa fie stralucitoare la iesirea din autoturism.

Diferenta dintre aspectul tenului vedetei cu artificii de infrumusetare si aspectul pielii fara astfel de interventii este imensa, tocmai de aceea protagonista noastra are grija, in ultima perioada, sa nu se afiseze nemachiata.

##VIDEO35673##



Paparazzii au surprins-o de curand pe fosta vedeta de televiziune, in trafic, la volanul bolidului ei de lux.
 In timp ce conducea, diva a vorbit neintrerupt la telefon, iar dupa ce a parcat masina  si-a aplicat un strat de fard pe chip, sa fie stralucitoare la iesirea din autoturism.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce a îndrăznit să facă Majda, chiar la ea acasă, deși nu obișnuiește să o facă de obicei? Schimbarea a venit chiar la final de an! "Am făcut ceva de care îmi e cel mai frică!"

Testul care îți spune cum va fi începutul tău de an! Răspunde aici!

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

BREAKING! Campion mondial la box, ranit intr-un grav accident de masina. Alte doua persoane au murit

Tort festiv, pregătit chiar de Ramona Bădescu! Numai bun de pregătit în noaptea dintre ani: "Tort simplu, gustos, stil italienesc!"

Ahmed îi adresează o întrebare grea Veronicăi: „Preferi să pleci cu mine sau să câștigi?”. Aflați răspunsul concurentei în ediția de luni, 29 decembrie, din „Casa iubirii”, de la 10:00 și 16:30, la Kanal D

„Mama a trebuit să dispară”. Planul diabolic pus la cale de tânăra din Sibiu pentru a scăpă de cea care i-a dat viață. INCREDIBIL de ce


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies