Miruna și Bogdan au spus „Hai că poți!” și au câștigat premiul de 25.000 de lei!

Miruna și Bogdan au spus „Hai că poți!” și au câștigat premiul de 25.000 de lei!
Miruna și Bogdan au spus „Hai că poți!” și au câștigat premiul de 25.000 de lei!

Ediția de aseară a emisiunii „Hai că poți!”, show-ul prezentat de Octavian Strunilă la Kanal D, a fost o explozie de emoții, adrenalină și divertisment.

Finala s-a jucat între două cupluri puternice și competitive, Miruna și Bogdan, si Luiza și Cristi, într-o confruntare plină de tensiune și suspans. Miruna și Bogdan au dominat proba decisivă, demonstrând o sincronizare perfectă și o comunicare impecabilă. Cei doi au reușit să câștige toate cele cinci etape, păstrându-și echilibrul pe un balansoar în timp ce așezau mingi care trebuiau să rămână stabile.

Luiza și Cristi au pierdut teren din cauza lipsei de coordonare, iar Miruna și Bogdan au transformat presiunea în spectacol.

Runda „Pe tocuri” a fost una dintre cele mai amuzante, bărbații au fost nevoiți să parcurgă un traseu contracronometru purtând pantofi cu toc. Tensiunea a atins apogeul în proba baloanelor, unde fetele au trebuit să spargă cât mai multe baloane, totul contracronometru.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Monica Anghel îi critică aspru pe cei din industria muzicală: „Din punctul meu de vedere, mi se pare cam mult.”

Relațiile intime după menopauză. Subiectul despre care îți e rușine să vorbești

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

O fetiță de 4 ani a fost găsită într-o mașină încinsă din cauza temperaturilor extreme

VIDEO Pasarelă prăbușită în gara fluvială Călărași: Șapte persoane, inclusiv copii, rănite în timpul evenimentului „Dunărea ne unește”

Pericolele caniculei, explicate la „Follow us!”

(P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro