Mariana a plans in fata colegilor! Razboinica i-a transmis un mesaj dur Ancai

Mariana a plans in fata colegilor! Razboinica i-a transmis un mesaj dur Ancai
Mariana a plans in fata colegilor! Razboinica i-a transmis un mesaj dur Ancai

 

 

Mariana, coplesita de emotia nominalizarilor, a povestit cat de importanta este echipa intr-o competitie. Concurenta din echipa Razboinicilor sustine ca de multe ori colegii au fost cei care au scos-o din cele mai grele situatii. 

 

Aceasta mai sustine ca Exatlon Romania este despre rezistenta si munca in echipa. 

 

"Eu am crescut la orfelinat, foarte amarata, am alergat 246 de km, nu aveam nici bani de paine, stiu ce inseamna sa induri. M-au ajutat colegii. Cred ca Anca trebuie sa mai lase de la ea, asa e in echipa", i-a transmis Mariana Ancai.

 

 

Sursa: WOWBiz.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Verdict! Eliminare! Un concurent din tabara Razboinicilor va parasi competitia „Exatlon” in aceasta seara

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

Vârful MApN avertizează! 21 de drone au fost lansate de Rusia spre România, anunță Radu Miruță

Momentul când Ludmila Vartic a ajuns DESFIGURATĂ la spital și MOTIVUL HALUCINANT pentru care medicul nu a vrut să anunțe Poliția: "Era atât de bătută încât nu..."

Exatlon 19 februarie. Ionut si Anca de la Razboinicii s-au injurat si s-au certat in fata colegilor! "Esti o perversa si o nebuna!" Ionut s-a pus in genunchi si si-a facut cruce, vrea sa o dea afara

Horoscop pentru ziua de sâmbătă, 21 martie 2026: O zodie se simte epuizată și pleacă într-o vacanță mult meritată

Se taie pensiile! Bolojan a făcut anunțul


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies