Mădălin Ionescu vrea să se mute la țară. Cum arată locația și ce a spus soția lui, Cristina Șișcanu, la aflarea veștii? „Adevărul e că aerul e deosebit.”

Mădălin Ionescu vrea să se mute la țară. Cum arată locația și ce a spus soția lui, Cristina Șișcanu, la aflarea veștii? „Adevărul e că aerul e deosebit.”
Mădălin Ionescu vrea să se mute la țară. Cum arată locația și ce a spus soția lui, Cristina Șișcanu, la aflarea veștii? „Adevărul e că aerul e deosebit.”

Cristina Șișcanu a făcut un videoclip în care a arătat locul unde ar vrea să se mute soțul ei.

Cristina Șișcanu și Mădălin Ionescu s-au bucurat de câteva momente în natură, iar aceștia au plecat să admire locul în care soțul ei ar vrea să se mute, departe de agitația de la oraș.

Cristina Șișcanu: Soțul își dorește foarte tare să ne mutăm la țară. Și eu îmi doresc, doar că avem un copil care trebuie să ajungă la școală. Iubitule, avem de dus copilul la școală, nu ne putem muta la țară.

Poți să vii să te plimbi, dar nu pot să te muți.

Mădălin Ionescu: Ba da, de ce nu? E liniște.

Cristina: Petra nu s-ar mai duce la școala ei.

Petra: Acolo am prieteni.

Cristina: Am o întrebare. Dar așa îți place la țară?

Petra: Dacă aici aveam prieteni da, dar așa nu cunosc pe nimeni.

Cristina: Nu cunoști pe nimeni, dar îți faci prieteni.

Cum arată locația în care Mădălin Ionescu ar vrea să se mute

Citește și: Cristina Șișcanu, mărturisiri despre lecția iertării. Ce spune vedeta TV despre cum a experimentat acest sentiment. „Sunt lucruri care pe mine mă doboară.”

Citește și: Secretul pe care mama lui Mădălin Ionescu îl folosește atunci când pregătește carnea. „Mă duc în restaurante și nu pot să mai mănânc nimic.”

Locul a lăsat-o fără cuvinte chiar și pe Cristina, aflat între pădure și lac, cu un aer proaspăt. Cu toate acestea, faptul că se află departe de școala fiicei ar putea fi un impediment, așa că iau în calcul această variantă abia după vârsta de pensionare.

Cristina Șișcanu: Haideți să vedem locul pitoresc unde își dorește tati să ne mutăm. Aici își dorește soțul meu să ne mutăm. E și lapte, e și pădure. Am venit să-i satisfac dorința de a vedea locul mai bine, dar doar așa, poate la pensie să ne mutăm aici. Adevărul e că e superb. Aici vrei?

Mădălin: Undeva la țară.

Cristina: Te-ai săturat de agitație  și de aglomerație?

Mădălin: La liniște, să creștem o capră, să mulgem capra, o oaie, să o mulgem și pe ea. Găinușe, un porcușor de Guineea și gata.

Cristina: Adevărul e că aerul e deosebit.

Mădălin: Faci și pâine la țest.

Cristina: Și ce, în Otopeni nu poți să faci pâine la țest? Gata, cred că s-a liniștit soțul. I-a plăcut, dar cred că a văzut că nu-i așa simplu. Am scăpat. 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cât a plătit Cristina Șișcanu pe o pereche de cizme de zăpadă, în Austria? "Cam mult, dar am zis că gata, îi am tot timpul iarna, la zăpadă, am cu ce să mă încalț."

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

Donald Trump cere sprijinul Europei în conflictul cu Iranul: „Toți aliații să colaboreze în această misiune”

Îi va da Ionuț fetița înapoi sau nu? Ce spune fostul soț al Alinei Mădălina despre viitorul copilului și CINE ESTE PERSOANA care nu îl lasă să o ajute pe tiktokeriță: "Nici dacă aș vrea, nici dacă m-aș pune în cap, nu aș..."

Alexandra Stan, mămică pentru prima oară? Cântăreața și-a surprins fanii cu ultima sa apariție! „Felicitări! Sarcină ușoară!”

Horoscop vineri, 6 martie 2026: Două semne zodiacale au șanse mari să își găsească iubirea la final de săptămână

(P) Importanța farmacistului în alegerile informate pentru sănătatea inimii


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies