Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României: „Dragoş Constantinescu a avut o relaţie extraconjugală cu Ioana Ginghină”

Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României: „Dragoş Constantinescu a avut o relaţie extraconjugală cu Ioana Ginghină”
Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României: „Dragoş Constantinescu a avut o relaţie extraconjugală cu Ioana Ginghină”

E clar că Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României.

Nu mai e un secret că Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României. Actriţa care a divorţat recent de Alexandru Papadopol a mai trecut printr-o căsnicie eşuată, cu un alt actor, Daniel Tudorică, de care s-a separat în 2005, dar de care a divorţat în 2006. Ulterior, Ioana a avut o relaţie cu Dragoş Constantinescu, fiul fostului preşedinte al României, Emil Constantinescu.

Citeste si: Ioana Ginghină, pusă la zid pentru prima ei intervenție estetică: „Dar nu mă urâțesc...”

Citeste si: Ea e femeia pentru care Daniel Tudorică a divorţat de Ioana Ginghină! Mirela este profesor de actorie pentru copii! FOTO

Citeste si: Dovada că Adrian Titieni a divorţat de Adriana, actuala iubită a lui Alexandru Papadopol! Când era soţia lui Titieni, Adriana nu avea nici un bun pe numele său!

Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României: "A fost căsătorită cu un actor" 

"Dragoş Constantinescu, fiul fostului preşedinte Emil Constantinescu, a avut o relaţie extraconjugală, până de curând, cu actriţa de telenovele Ioana Ginghină. Ioana Ginghină a fost căsătorită cu un actor, de care a divorţat legal la începutul acestui an. De separat, ea s-a separat de fostul soţ la sfâşitul anului trecut ”, a relatat, în 2006, ziarul Averea.

Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României: "Cei doi au ieşit mai multe luni împreună" 

Se ştie că Ioana Ginghină a fost iubita fiului unui fost preşedinte al României. Nici nu s-a despărţit bine de fostul soţ, că Ioana a devenit extrem de apropiată cu fiul fostului preşedinte Constantinescu. Cei doi au ieşit mai multe luni împreună, chiar au fost văzuţi în cea de-a doua săptămână a lunii ianuarie într-un magazin din Bucureşti, la cumpărături. Dragoş Constantinescu era atunci căsătorit, dar şi el a divortat",  mai scria ziarul.

Relaţia s-a terminat repede, apoi Ioana s-a îndrăgostit de Papadopol, cu care s-a măritat în toamna lui 2007.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Fiul Claudiei Puican și al lui Armin Nicoară a împlinit un an! Ce cadou special a primit de la bunicul său, Petrică Nicoară: „A adus bunicul cadou!”

Povestea de dragoste dintre Mircea Lucescu și Neli sau cum poate dura o căsnicie peste jumătate de veac

Mircea Lucescu este condus pe ultimul drum în Vinerea Mare. Semnificația profundă a zilei în care creștinii își plâng Mântuitorul

În timp ce Valentin Sanfira se relaxează în vacanță, Codruța Filip face ceva total neașteptat. LOCUL UNDE A FOST SURPRINSĂ

Valentin Sanfira iubește din nou?! Interpretul de muzică populară a fost surprins în vacanță în prezența unei domnișoare misterioase

Robert, prins la mijloc între Theodora și Diana: „Eram pornită pe Theodora”. Incredibil ce s-a întâmplat între cei trei concurenți de la “Casa iubirii”

Vladimir Plahotniuc, arest preventiv prelungit cu 30 de zile! Ce acuzații grave i se aduc


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro