Hatice Sendil, actrita principala din  serialul “Ziua în care mi s-a scris destinul”, hartuita de un fan

Hatice Sendil, actrita principala din  serialul “Ziua în care mi s-a scris destinul”, hartuita de un fan

Actrita Hatice Sendil, cunoscuta telespectatorilor din Romania din serialul “Dila” si eroina productiei “Ziua in care mi s-a scris destinul”, ce va debuta maine, de la ora 20:00, la Kanal D, este foarte populara in tara sa si, prin urmare, este asaltata de fani.

 

Frumoasa actrita, care a fost Miss Turcia in 2001, este asaltata de fani de fiecare data cand iese in oras. Daca aceste manifestari ale simpatiei, in limita decentei, nu fac rau nimanui si nu reprezinta un pericol, de curand, actrita s-a confruntat cu o situatie “neobisnuita” din  acest punct de vedere. Mai  exact, un fan inrait, care i-a aflat, nu se stie cum, numarul de telefon, i-a trimis timp de doua saptamani,  zi de zi, mesaje prin care ii spunea ca este indragostit de ea si ca o iubeste: “Esti visul meu de femeie”, “Tu esti ratiunea mea de a fi…”,” Imi incep  fiecare zi cu gandul la tine”, “Casa mea este plina cu tablouri cu tine”, “Esti idolul meu, Hatice!”.
Frecventa cu care a primit mesajele a speriat-o atat pe Hatice, dar si pe sotul ei, producatorul Burak Sagyasar. Astfel, actrita a declarat ca se simta magulita sa stie ca are foarte multi fani, insa totul trebuie sa se desfasoare cu o limita.
Dupa aceasta interventie, misterioasele mesaje s-au oprit.
„Ofer toata atentia fanilor mei, in masura timpului meu si in masura decentei de care ei dau dovada. Ma flateaza sa stiu ca sunt atat de populara, dar cand interesul obsesiv al cuiva pentru  persoana mea tinde spre patologic, voi fi nevoita sa iau masuri”, a declarat actrita.
Pe Hatice Sendil o puteti vedea in rolul lui Elif, o femeie care isi imprumuta corpul pentru a deveni mama-surogat, in serialul “Ziua in care mi s-a scris destinul”, ce va fi difuzat din 12 octombrie, de luni pana vineri, de la ora 20.00, la Kanal D.

Frumoasa actrita, care a fost Miss Turcia in 2001, este asaltata de fani de fiecare data cand iese in oras. Daca aceste manifestari ale simpatiei, in limita decentei, nu fac rau nimanui si nu reprezinta un pericol, de curand, actrita s-a confruntat cu o situatie “neobisnuita” din  acest punct de vedere. Mai  exact, un fan inrait, care i-a aflat, nu se stie cum, numarul de telefon, i-a trimis timp de doua saptamani,  zi de zi, mesaje prin care ii spunea ca este indragostit de ea si

ca o iubeste: “Esti visul meu de femeie”, “Tu esti ratiunea mea de a fi…”,” Imi incep  fiecare zi cu gandul la tine”, “Casa mea este plina cu tablouri cu tine”, “Esti idolul meu, Hatice!”. 

Frecventa cu care a primit mesajele a speriat-o atat pe Hatice, dar si pe sotul ei, producatorul Burak Sagyasar. Astfel, actrita a declarat ca se simta magulita sa stie ca are foarte multi fani, insa totul trebuie sa se desfasoare cu o limita. Dupa aceasta interventie, misterioasele mesaje s-au oprit.

„Ofer toata atentia fanilor mei, in masura timpului meu si in masura decentei de care ei dau dovada. Ma flateaza sa stiu ca sunt atat de populara, dar cand interesul obsesiv al cuiva pentru  persoana mea tinde spre patologic, voi fi nevoita sa iau masuri”, a declarat actrita. 

Pe Hatice Sendil o puteti vedea in rolul lui Elif, o femeie care isi imprumuta corpul pentru a deveni mama-surogat, in serialul “Ziua in care mi s-a scris destinul”, ce va fi difuzat din 12 octombrie, de luni pana vineri, de la ora 20.00, la Kanal D.

 

Citește și: ȘOC în „Casa iubirii”! Ahmed și Andra s-au... Vezi mai mult- kanald.ro

Citește și: De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani- stirilekanald.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

(P) Lentile de contact colorate: ghid complet pentru lentile albastre, verzi și colorate cu dioptrii în 2026

Momente nevăzute la întâlnirea Mirabelei Grădinaru cu Olena Zelenska. Gesturile celor două le dezvăluie relația specială

Apar detalii neașteptate în crima din Bihor. Avocatul familiei fetei ucise vorbește despre posibila implicare a altor persoane: „Nu o să spun cu nume și prenume”

Toată lumea s-a întrebat unde era. ACUM S-A AFLAT MOTIVUL REAL pentru care Petrișor Ruge NU a fost la nunta Andreei Bălan cu Victor Cornea: "A fost fun la..."

Care a fost cel mai mare regret al actorului Ioan Isaiu, care a decedat fulgerător la vârsta de 56 de ani

ȘOC în „Casa iubirii”! Ahmed și Andra s-au... Vezi mai mult

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro