Handan, în stare gravă

Handan, în stare gravă

Întâmplări tot mai tensionate continuă să atragă atenția fanilor serialului „Dragoste și speranță”, odată cu difuzarea unui nou episod, astăzi, de la ora 19:00, numai la Kanal D2.

După tentativa de suicid a lui Handan lucrurile devin extrem de tensionate în familia acesteia. Firdevs află cu stupoare că fiica ei se zbate între viață și moarte și consideră că singura vinovată, pentru gestul extrem la care a recurs Handan este nimeni alta decât Elif. Kuzey este șocat de ceea ce s-a petrecut cu logodnica sa și încearcă să-i fie alături acesteia.

În familia Guralp tensiunile continuă să se succeadă cu repeziciune, după ce Zeynep și Arda au fost „surprinși” în ipostaze nepotrivite. Deși această situație se datorează unei uriașe neînțelegeri, Ege nu vrea să mai audă de prietenul său. Când Ege află că Zeynep este internată în spital, din cauza problemelor de sănătate, are remușcări pentru că nu i-a fost alături, la nevoie, iubitei sale.

Ce se va întâmpla atunci când Firdevs și Elif se întâlnesc față în față, și cum va evolua starea de sănătate a lui Handan puteți afla astăzi, de la ora 19:00, urmarind un nou episod din serialul „Dragoste și speranță”, difuzat numai la Kanal D2. 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Anul 2026, cel al schimbărilor pentru întreaga omenire! Care sunt predicțiile pe care Baba Vanga le-a făcut deja?

Cine este prietena ta cea mai bună, în funcție de zodie

Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026

Cine era Cristina Grossu, soția fostului campion de raliuri Greg Biffle. Toată familia pilotului a murit în cumplitul accident aviatic

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Hande Erçel iubește din nou: „Este o situație foarte nouă!” Iată cine este chipeșul bărbat care i-a furat inima celebrei actrițe

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul